Apple Macbook Pro

14 nejlepších nabídek: notebooky, telefony a televizory

Je to jen o je čas, aby se začaly objevovat nabídky zpět do školy. To znamená velké slevy na vybavení vhodné pro studenty, jako jsou notebooky, telefony a batohy. O víkendu jsme jich už pár našli, ale najdete také dobroty, jako jsou nabídky v televizi, kterou milujeme, a v jednom z našich oblíbených stanů.

Speciální nabídka pro čtenáře Gear: Get it roční předplatné WIRED za 5 $ (sleva 25 $). To zahrnuje neomezený přístup na WIRED.com a náš tištěný časopis (pokud chcete). Předplatné nám pomáhá financovat práci, kterou děláme každý den.

Pokud si něco koupíte pomocí odkazů v našich příbězích, můžeme získat provizi. To pomáhá podporovat naši žurnalistiku. Zjistit více.

Slevy na notebooky, domácí kanceláře a hry

Další informace najdete v našich průvodcích nejlepšími notebooky, nejlepšími levnými notebooky a nejlepšími herními notebooky.

Apple MacBook Pro M1 Pro

Foto: Apple

Toto je nejnižší cena, kterou jsme sledovali pro Apple MacBook Pro 2021 (8/10, WIRED doporučuje). Má elegantní redesign, který nabízí o něco větší 14palcovou obrazovku, lepší 1080p webovou kameru, ohromující výkon díky čipu M1 Pro a 16GB RAM a navíc získáte 1TB SSD. Má výrazně více portů než předchozí MacBooky – slot SD a HDMI výstup.

Tento Inspiron je dobrý všestranný notebook s 12. generací Intel Core i5, 8 GB RAM a 512 GB SSD. 14palcový displej s rozlišením 1920 x 1200 pixelů není nejjasnější, ale svou práci zvládne. Design 2 v 1 znamená, že jej můžete používat jako notebook nebo tablet otočením obrazovky. Tato nabídka je k dispozici také na eBay. (Prodejce je nejlepší nákup.)

Lenovo IdeaPady pravidelně vedou náš seznam nejlepších levných notebooků. Netestovali jsme přesný model, ale na základě specifikací a podobných IdeaPadů, které jsme vyzkoušeli, jde o dobrý, levný a všestranný stroj. Získáte procesor AMD Ryzen 5 (5600H), 8GB RAM, 512gigabajtový SSD a 16palcový 2,5K (2560 x 1440 pixelů) displej za méně než 500 $. Toto se prodává přes eBay, ale prodejcem je Microsoft.

Herní klávesnice Corsair K55 RGB

Foto: Corsair/Getty Images

Jedná se o levnější verzi Corsair K100, která se nám líbí pro funkci media wheel. K55 nemá rolovací kolečko, ale má stejné rozložení klávesnice a RGB podsvícení. Může to vypadat jako mechanická klávesnice, ale je to membrána.

Tento 15palcový herní stroj Asus má procesor AMD Ryzen 9 (5900HX), grafiku Radeon RX 6800M, 16 gigabajtů RAM a 512 gigabajtový SSD. Tento přesný model jsme nezkoušeli, ale líbila se nám velmi podobná 14palcová verze (8/10 WIRED doporučuje).

Tento herní monitor HP má displej s rozlišením 2 560 x 1 440 pixelů s obnovovací frekvencí 165 Hz pro plynulou grafiku a dobou odezvy 1 milisekundu pro nízké vstupní zpoždění. Pokud je váš počítač vybaven grafickou kartou AMD, je k dispozici podpora AMD FreeSync Premium, aby vaše hraní vypadalo co nejplynuleji. Monitor má podporu VESA, takže jej můžete připevnit na rameno monitoru.

S laskavým svolením Nintendo

Přispěvatelka WIRED Julie Muncyová nazvala tento díl Super Maria „druhem závratným, absurdním triumfem, který Nintendo nedokázalo léta“. O pět let později je to stále docela dobrý odhad. Zde je vaše šance získat fyzickou kopii pro Switch.

Tento 1080p monitor je poměrně cenově dostupný způsob, jak rozšířit prostor na obrazovce. Získáte kompatibilitu VESA, takže si jej můžete připevnit na ruku a zbavit se stojanu. Pokud nechcete, stojan je docela nastavitelný – tento monitor můžete dokonce umístit na výšku. Rámy jsou tenké, obrazovka vypadá slušně a jsou zde vestavěné reproduktory (ačkoli nezní skvěle).

Exteriér tohoto přenosného monitoru je plastový a IPS obrazovka je trochu bledá, ale stále je relativně tenká, nabízí velkou obrazovku a má robustní vestavěný stojan, díky kterému jej lze velmi snadno umístit kamkoli. Stačí použít jeden kabel USB-C a můžete si vychutnat druhou obrazovku, ať jste kdekoli, včetně kavárny.

Nabídka pro domácí i venkovní prostory

Samsung Neo QLED QN90B

Foto: Samsung

Tento model z roku 2022 je jedním z našich oblíbených, zvláště pokud je váš obývací pokoj opravdu světlý. Získáte středový stojan, který je skvělý, pokud vaše mediální konzole není příliš široká, obnovovací frekvenci obrazovky 120 Hz a podsvícení Mini-LED pro skvělý kontrast.

Toto je Ninjaův pohled na mixér pro jednu porci. Netestovali jsme to, ale na internetu je dobře hodnocen. Design je podobný Nutribulletu, který se nám líbí, a čepele směřující dolů zabraňují úniku jídla při sekání.

Dlouho jsme doporučovali verzi tohoto stanu pro 4 osoby pro její neobvyklou kombinaci lehké, ale rozumné ceny. Je to stejný příběh se 2 lidmi a díky této nabídce je to ještě levnější. Převážně síťovaný design poskytuje vynikající ventilaci za teplých letních nocí (nechat pláštěnku a budete mít skvělý výhled na hvězdy, pokud počasí dovolí). Jedna věc, kterou je třeba u tohoto stanu poznamenat, je, že MSR své lehké stany netěsní ve výrobě, takže si budete muset nějaké sehnat a udělat to sami. Pokud potřebujete více místa, stan pro 3 osoby je také v prodeji za 292 USD (sleva 110 USD).

Nokia XR20

Foto: Nokia

Jeden z našich oblíbených levných telefonů, Nokia XR20 (7/10, WIRED doporučuje), je dobrý, odolný smartphone s podporou bezdrátového nabíjení. Záruka je dva roky a tento telefon obdrží tři upgrady operačního systému Android. Všimněte si, že to nefunguje na Verizonu a nebude fungovat s 5G AT&T, ale je to solidní telefon pro zákazníky T-Mobile, zvláště za tuto cenu.

Je to skvělá nízká židle pro relaxaci na pláži. Je dobře vyrobený, lze jej složit pro snadné zabalení a vydržel více než šest měsíců testování.

Leave a Comment

Your email address will not be published.