Moderátorka Ina Müllerová přivádí Steffena Baumgarta

Baumgart z Kolína nad Rýnem přiznává Ina Müller: “Předstíral jsem, že jsem opilý” | Sport

Baumgart z Kolína nad Rýnem přiznává Inu Müllerovou |

“Hraji opilý”

I chlapi dokážou být baviči – což se po tomto nejnovějším objevu objevuje v televizi…

Trenér Kolína nad Rýnem Steffen Baumgart (50) velmi silně vystoupil v televizi NDR v talk show “Inas Nacht” a zaujal fanoušky a diváky mezi whisky, pivem a otevřenou zpovědí.

Vrchol: Během nahraného vystoupení zazpívá Baumgart svůj hit “Smoking” s hosteskou Inou Müller, speciálně vybraný fanoušky Schlager. Pak jsou tu televizní schůzky od trenéra FC.

Na Müllerovu otázku, zda by s ním Baumgart zpíval píseň na svém turné (začínajícím v říjnu) v Kolíně nad Rýnem, trenér FC řekl: “Před tolika lidmi? Musím se pak podívat, kde jsme. Jestli jsme nahoře, pak ano. Až budeme dole, bude to těsné…”

Moderátorka Ina Müllerová přivádí Steffena Baumgarta

Foto: SylentPressImages

Baumgart si povídal o svém životě, kariéře, práci od policisty po prodejce obuvi a pracovní stanici. O svém dětství řekl: “Kdybych nedělal žádný sport, tak bych se zbláznil.” O jeho prvním školení mechanikem údržby: “Trvalo to dva roky a potom už jsem nemohl nic dělat.”

“Hraji opilý”

Jeho největší přiznání: „Byl jsem na hřišti opilý. Ale tehdy jsem byl jen prvoligový hráč. Hrál jsem tam opilý. Ale to je dobře. Vyhráli jsme 6:0.” Přiznal: “Kouřím doutník rok před každým venkovním zápasem.”

Kolínští trenéři jsou velmi upřímní a autentičtí…

Baumgart promluvil i o skandálu kafe cheers hvězdného útočníka Anthonyho Modesteho (34), který po gólu proti Bielefeldu pozvedl kávu do televizních kamer. “Myslím, že má šanci,” říká Baumgart, ale předpokládá, “že další oslava kávy bude ještě dlouho trvat.”

Silný výkon muže z Kolína. Od neděle (17:30 proti Schalke) bude Baumgart opět řídit ligu jako trenér-bavič na lince…

Leave a Comment

Your email address will not be published.