Brad Pitt

Brad Pitt: Zase jde ven! Jeho život po Angelině Jolie

Brad Pitt
Žije “svůj nejlepší život”

© Budoucí obrázek / obrázky imago

Brad Pitt a Angelina Jolie léta vedli právní bitvu, která se nezastaví. Přesto si prý herec „za daných okolností“ užívá života plnými doušky a začíná znovu randit, prozrazuje zdroj.

Přestože jsou Brad Pitt (58) a Angelina Jolie (47) už tři roky právoplatně rozvedení, válka růží pokračuje. Spor o kondominium včetně sklepa Château Miraval ve Francii, kde si řekli ano v roce 2014, postupně vstupuje do nového kola. Herec z „Klubu rváčů“ se však nenechal odradit, jak nyní odhaluje zasvěcenec.

Brad Pitt „vytěžil ze svého života maximum“

Brad Pitt nedávno ohromil publikum svým uvolněným vzhledem na premiéře svého nového filmu “Bullet Train” v Berlíně. Hollywoodská hvězda se 19. července 2022 prošla po červeném koberci Zoo Palast v hnědé sukni po kolena. Působil odtažitě, hodně se smál a vtipkoval se svými kolegy. Je zřejmé, že herec neztratil svou lehkost. Podle zdroje blízkého Pittovi herec z The Ocean’s Eleven „vytěžuje ze svého života maximum“.Brad Pitt

58letý muž „pravidelně večeřel se svými malými dětmi, když byly všechny v Los Angeles,“ řekl zdroj People. Brad a Angelina jsou rodiči Maddoxa (20), Pax (18), Zahary (17), Shiloh (16) a dvojčat Vivienne a Knox (14). “Brad s nimi má stále docela dobrý vztah,” řekl.

Herec je opět ve vztahu

Navíc je zcela pohlcen svými vášněmi, především samozřejmě herectvím. Není divu, že oscarový herec měl na nedávné premiéře filmu tak dobrou náladu: „Byl to pro něj skvělý projekt natáčet po měsících uzamčení Covidu. Plán natáčení byl pro něj intenzivní a náročný. jako. Ve filmu se cítí dobře. “

Kromě práce na Miravalu, která ho naplňuje, se věnuje i dalším zájmům. “Miluje architekturu, miluje kreativitu. Za daných okolností žije svůj nejlepší život.” Okruh jeho přátel proto tvoří především umělci, se kterými tráví hodně času. A co láska? “S někým chodí, ale nemá vážný vztah,” sdílí zdroj.

Použitý zdroj: people.com


Gala

Leave a Comment

Your email address will not be published.