The Great Celebrity Atonement, ProSieben, Olivia Jones, Daniel Köllerer, Ennesto Monté, Daniele Negroni

‘Celebrity Penance’: skandální sportovec Daniel Köllerer šokuje přiznání

Aktualizováno 4. 8. 2022 22:30

  • Krátce před finále “The Big Celebrity Penance” Olivia Jones požádala nejnovější celebrity, aby se představily.
  • Zatímco skandálový sportovec se přiznal ke svým temným myšlenkám, televizní „skandální nudle“ se přiznala ke své závislosti na sexu.
  • Mezitím se Elena Mirasová vyděsila – a dva rváčci si vlezli do vlasů.

Více televizních zpráv najdete zde

ProSieben a jeho televizní sebetrýznění se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Než “The Big Celebrity Penance” v příštím díle korunoval nejúčinnější televizní katarzi celebrity a udělil odměnu 50 000 eur, Olivia Jonesová znovu zasáhla odpuštění dluhů. Ve válečně pokřtěném „Round of Shame“ musely tentokrát tři známé osobnosti přiznat své hříchy. Dále přítomen: skandální sportovec Daniel Köllerer, který během své tenisové kariéry plnil stránky bulvárních plátků zlými podivíny a urážkami.

Jinak výřečný exsportovec poslušně litoval, že zahanbil své rodiče: “Udělal jsem slovní chybu. To jsou věci, za které se dnes hluboce stydím.” Zlom v jeho životě nastal až narozením dcery, říká Köllerer. Po těžké době, včetně zákazu tenisu a smrti její matky, jí její „záchranné lano“ dalo naději na světlo na konci tunelu.

“Zachránila mě před cestou k matce,” koktal osmatřicetiletý muž. Mezitím je to jiný člověk, více “největší debil na světě”, ujistil Koellerer. Olivii Jonesové to znělo přesvědčivě, a proto pokání uzavřela filozoficky: “Tady se musíte naučit především prohrávat. To z vás dělá vítěze.”

Ennesto Monté hlásí problémy se závislostí na alkoholu a sexu


Ennesto Monté učinil dojemné přiznání v ‘The Big Celebrity Penance’.

© ProSieben/Nikola Milatovic

Ennesto Monté, samozvaný „skandální nudle“ německé televizní krajiny, také vyjádřil hlubokou lítost nad svými vlastními prohřešky. Naleštěná reality hvězda shrnula, že je “velký, velký sobec”. V minulosti nemoc jeho matky a uvěznění jeho bratra znamenaly, že „nikoho k sobě nepustí,“ vzpomínal Monté.

“Bylo mi jedno, jestli žiju nebo umřu,” řekl 47letý muž drastickými slovy. Jen s alkoholem a uspokojením ze závislosti na sexu prožíval chvíle, kdy si život „skutečně užíval“. Nakonec tato pochybení také vedla jeho ženu k tomu, aby ho opustila. “Nejhorší je, že tyto chyby už nemůžeme napravit,” řekl Monté.

‘Sotva dýchám’: Elena Miras si zoufá nad výzvou

The Great Celebrity Atonement, ProSieben, Olivia Jones, Daniel Köllerer, Ennesto Monté, Daniele Negroni
Elena Miras musela čelit svému strachu z výšek.

© ProSieben / Nikola Milatovič

Protože je dobře známo, že všechny dobré věci přicházejí ve třech, Olivia Jones pověřila reportováním také Daniele Negroniho. Nebo je lepší říct Daniele Aggroni? Jones pokřtil bývalého kandidáta DSDS, známého svými záchvaty vzteku, tímto neslavným jménem. Negroni tuto charakterovou vlastnost připisuje svému otci, kterého nikdy nepotkal. Jeho producent udeřil jeho matku, jak vysvětlil 27letý mladík. Pak došlo i na slzy. Po další panice v televizní show si uvědomil, že chce změnu: “Viděl jsem, jak se za mě moje přítelkyně styděla, nikdy na to nezapomenu.”

Přes všechna dojemná přiznání svých spolubojovníků měla Elena Miras také svůj velký výkon. Odvážná výzva, ve které musely hvězdy slaňovat z mostního pilíře, se pro 30letého fanouška televizní reality show ukázala jako herkulovský úkol. V panice zalapala po dechu kvůli svému strachu z výšek: “Můžeš mě zabít, když uděláš něco špatně.” Calvin Kleinen a Daniele Negroni ujistili – konečně správně –, že se nic nestane. Přesto Miras zasténala, když znovu dopadla na zem: “Sotva dýchám.” V opačném případě všichni uchazeči úkol zkontrolovali víceméně bez stížností a unikli tak trestu.

Přečtěte si také:

Musí se tedy jednat o harmonickou podívanou bez jakéhokoli třecího bodu? Nedostatek. Alfa zvířata Calvin Kleinen a Daniel Köllerer se posmívali Zoffovi na konci edice “The Big Celebrity Penance”. Vytrvalostní soutěž odhalila jeho staré stránky, když postavil své konkurenty na jejich místo jako středoškolský učitel. Kleinen uznal přílišnou horlivost svého naštvaného soupeře („Drž hubu, člověče!“) a pak se také ujistil, že Koellerer je mimo.

Bývalý tenisový profesionál pak otráveně hodil pytel s pískem na zem – chování, které mu vyneslo nominaci na duel na ‚Court of Losers‘. Tam se setkává s Calvinem Kleinenem z All People. Výsledek kohoutího zápasu byl odhalen až v nejnovější epizodě “The Big Celebrity Penance”. (ch)
© 1&1 Mail & Media/teleschau

Leave a Comment

Your email address will not be published.