Seznamte se s celebritami a jejich psy: moderátory Jan Köppen (vlevo), Laura Wontorra a Frank Buschmann

Cora Schumacher jí krmivo pro psy: Schleck-Schreck na “Top Dog Germany” | zábava

Jsou obrazy, které nemůžete dostat z hlavy…

RTL vypustila v televizi psy – a s nimi i jejich slavné paničky a pány. Ve speciálu “Top Dog Germany – The Best Dog in Germany” Star-Wauwaus v pátek večer ukázali, co umí v disciplínách, jako je běh, plavání a míčový kulečník.

Animátor Jan Köppen (39) si však s sebou vlastního psa nepřivedl a vtipkoval tak vesele, že by se dalo myslet, že se už připravuje na svou novou práci. Moderátor ‘Jungle Camp’: “Ve skutečnosti je celý rok vyprodaný. Myslím, že příští týden bude v pořadu ‘Kdo to kousne’ a opravdu se těší na ‘The big shit’!”

Protože se šťastný výherce nakonec nemůže nastěhovat do své vlastní pozlacené boudy, ale musí přispět na dobrou věc, moderátoři slíbili, že nebudou příliš nároční na správnou realizaci výzev.

Seznamte se s celebritami a jejich psy: moderátory Jan Köppen (vlevo), Laura Wontorra a Frank Buschmann

Foto: RTL+/Markus Hertrich

Cora Schumacher způsobí nedbalé vyděšení

Možná vyzkoušeno Hvězda reality show Cora Schumacher (45) proto zbavuje svého psa jednoho či druhého úkolu.

Na „lízací stanici“ musí psi olíznout pamlskové těsto, pod kterým se pak objeví číselný kód. Cořina bolonka Jeanny (8) nabízená pochoutka nezaujala a dával si pozor, aby se těsta na kotouči nedotkl. Moderátor Frank Buschmann (57) byl překvapen: “Říkali, že to namazala něčím velmi zvláštním!” Köppen se rouhal: “Ach, ten samoopalovák!”

Brzy nato ale oněměli i moderátoři! Zdálo se, že paní Schumacher chce vzít problém do svých rukou, nebo si ho raději vložit do úst: bez dalších okolků se přikrčila před sklenici a zbožně olizovala pastu, aby odhalila kód. Buschmann byl zděšen a vykřikl: „Ne. Ani náhodou! co to je?”

Vyplaz jazyk a lízej!  Cora se snaží líznout digitální kód

Vyplaz jazyk a lízej! Cora se snaží líznout digitální kód

Foto: RTL / Markus Hertrich

Jan Köppen se náramně bavil: „Byla to klokaní pasta. Jeho kolega tomu stále nemohl uvěřit: „To, že teď sedí v televizi a olizuje klokaní pastu!

I když Jeannyino vystoupení pokračovalo, Buschmann se neuklidnil a znovu udiveně poznamenal: “Tuhle pochoutku nemůžu překousnout.”

Nakonec Cora a její Jeanny výzvu zastavily – a Schumacherovi se dokonce u nosu přilepily zbytky jídla a zeptaly se svého psa: “Teď mi můžeš slíznout těsto z nosu.”

Nelíbila se jí psí lahůdka: “Já Jeanny opravdu chápu. Ty věci jsou prostě hnusné.” Moderátorka Laura Wontorra (33) to chtěla vědět znovu: “Tak jste právě řekl: Plná fyzická námaha, budu jít do lízací stanice sám. Proč?”

Cora Schumacher jde pro svého psa hodně daleko.  Moderátorka Laura Wontorra a diváci se mohli jen divit

Cora Schumacher jde pro svého psa hodně daleko. Moderátorka Laura Wontorra, její kolegové a diváci se mohli jen divit

Foto: RTL / Markus Hertrich

Cora si nemyslela, že její mise byla špatná: “No, můj bože. Jednou jsem udělal Schlecki. Jeden za všechny, všichni za jednoho. Mohl jsem ho ochutnat taky.”

Moderátoři však střet Schlecků ​​nemohli přehlédnout. Scandalnudel Schumacher už viděli v hlavě v reklamě na klobásy. Köppen se rouhal: “Víte, kdo je Rügenwalderovo nové svědectví?” “Buschi” Buschmann ještě trpěl minulými scénami: “Ty obrazy už nikdy nedostanu z hlavy. Je to šílenství!”

Evi Dingebacher-Stehle vyhrála s “Happy”

Na konci večera samozřejmě zůstal vítěz. Běžkyně na lyžích Evi Dingebacher-Stehle (41) dokázala se svou Magyar Vizsla „Happy“ (1,5) konkurovat dalším známým osobnostem, jako je hvězda lidové hudby Stefanie Hertel (43), popová zpěvačka Anna-Maria Zimmermann (33), tanečnice Detlef “D!” Dominují Soost (52), herečka Janine Kunze (48), zpěvačka Loona (47) a herec Jimi Blue Ochsenknecht (30) a jejich čtyřnozí přátelé.

Do rukou se jí dostalo 48 750 eur (zaokrouhleno na 50 000 eur podle RTL), které půjdou organizaci pro řecké pouliční psy.

Běžkyně na lyžích Evi Sachsenbacher-Stehle vyhrála edici pro celebrity

Běžkyně na lyžích Evi Sachsenbacher-Stehle vyhrála se svým psem “Happy” edici celebrit “Top Dog Germany”

Foto: RTL+/Markus Hertrich

Leave a Comment

Your email address will not be published.