Další změna na angličtinu?  Na ostrov láká i Joshua Zirkzee

Další změna na angličtinu? Na ostrov láká i Joshua Zirkzee

S Omarem Richardsem, Chrisem Richardsem a Marcem Rocou letos v létě odešli z FC Bayern do Anglie tři hráči. Joshua Zirkzee podle aktuálních zpráv z médií míří také na přesun do Premier League. Podle zpráv našel mladý Nizozemec svůj vysněný klub.

Přestože Joshua Zirkzee absolvoval silnou hostující sezónu v RSC Anderlecht a dokázal přesvědčit i v letní přípravě Bayernu, známky jasně ukazují rozchod. Julian Nagelsmann nemá s nizozemským reprezentantem U21 žádné plány. Nejpozději po angažmá Mathyse Tela by mělo být jasné, že Zirkzee už nemá s rekordním šampionem Německem žádné reálné vyhlídky.

21letý hráč byl v posledních týdnech spojován s mnoha kluby z Bundesligy i ze zahraničí. Podle aktuálních zpráv je aktuální nejžhavější vedení do Spojeného království.

Zirkzee už jednal s Fulhamem

Jak uvádí anglický “Evening Standard”, o útočníka mají zájem tři kluby EPL – Bournemouth, Southampton a FC Fulham. Sám Zirkzee chce podle deníku po Anglii do Fulhamu. Podle deníku už probíhají jednání mezi klubem a hráčem.

Jedno je jasné: Bayern nebude Nizozemci stát v cestě, pokud přijme atraktivní nabídku. Podle pověstí očekávají odpovědní pracovníci na Säbener Straße poplatek mezi 10-15 miliony eur. Vzhledem k aktuální tržní hodnotě hráče, která se odhaduje na 11 milionů eur, a skutečnosti, že má s Bayernem smlouvu pouze do roku 2023, by to byl pro Mnichov lukrativní obchod.


Leave a Comment

Your email address will not be published.