Julian Nagelsmann: Trenér Bayernu je opět v rozporu s FC Barcelona.

FC Bayern: Nagelsmann opět v rozporu s Barcou

  1. tz
  2. Sport
  3. FC Bayern

Vyrobeno:

Von: Vincent Fisher

Rozdělit

Před Superpohárem DFL mezi RB Lipsko a FC Bayern čelil Julian Nagelsmann novinářům. Nejdůležitější prohlášení PK k přečtení.

  • Julian Nagelsman linie v boji s ním FC Barcelona vrátit se.
  • Trenér Bayernu obvinění odmítá RB-Leipzig-Boss Mintzlaff.
  • Na PK: Nagelsmann oznamuje startovní jedenáctku Sadio Mané A.

Aktualizace z 29. července, 00:32: To je z tiskové konference FC Bayern před Superpohárem DFL proti RB Lipsko. Nejdůležitější prohlášení hlavního trenéra Juliana Nagelsmanna si můžete přečíst zde.

Julian Nagelsmann (trenér FC Bayern Mnichov) před koncem zápasu v Lipsku…

…Tlak v nové sezóně: ​​”Vždy na sebe vyvíjím tlak, protože chci být úspěšný. Cítím trochu tlak zvenčí, protože to ve fotbale není otázka života a smrti. Vždycky to přeháníš. Pokud dostanu vyhozen, budu vyhozen. Jen cítím svůj vlastní tlak na úspěch.“

…penaltář: “Jediným požadavkem je, že nesmějí zasáhnout hřiště pro míč. Máme několik kandidátů. Thomas (Muller, ed.) umí střílet, Sadio (Hříva, d. Red.) umí střílet. Na konci je Dino (Spolutrenér Toppmöller, d. Ed.) trenér v týmu, který dodržuje standardy. Nakonec pro mě bylo důležité, že ho trefili. Teď je mi úplně jedno, kdo to udělal. Jediné, na čem záleží, je, že tam vytvoříme správnou týmovou strukturu.“

FC Bayern: Nagelsmann odstupuje – „Neznám podrobnosti o finanční situaci FC Barcelona“

… spor s trenérem Spurs Contem o Harry Kane a prezident Barcy Joan Laporta: “Mluvil jsem s Antoniem Contem, vše je v pořádku. Neznám podrobně finanční situaci FC Barcelona. Ptám se na otázku z pohledu fanouška.” pohled. V budoucnu vždy řeknu svůj názor. Pořád se ptáš, tak ti jeden vrazím.”

Julian Nagelsmann: Trenér Bayernu je opět v rozporu s FC Barcelona. © FC Bayern.tv. snímek obrazovky

… Náhradník za Roberta Lewandowského v týmové radě: “Rozhodli jsme se tak, ale nekomunikovali jsme s týmem. Učinili jsme rozhodnutí, které bude dnes týmu oznámeno.”

FC Bayern: Sarr je mimo – kdo je v kádru proti Lipsku? „Některé těžké volby“

… tým v Lipsku: „Bouna (Sarr, pozn. red.) ještě není, trénuje teprve dva dny. Jsou jedno nebo dvě rozhodnutí mužstva, ale to sám nevím. Vyšlo nám hodně hráčů. Čekají vás těžká rozhodnutí. Nemáme nikoho, kdo by tak špatně trénoval. S počtem hráčů, které máme, se to asi vždycky stane.“

… Mistrovství Evropy žen: “Po každém fotbalovém zápase, který sleduji, sleduji scénu znovu. Když sleduji fotbal ve svém volném čase, sleduji fotbal jen z pohledu fanouška. Je to spíš o tom, že se bavím a držím palce.”

… jednání s Konradem Laimerem: “Žádný nový stánek. Ještě nevím, jestli se bude hrát. Mám s Domenicem (Tedesco, d. Red.) ještě ne na telefonu. Předpokládal jsem, že hraje.”

Nagelsmann s uvolněnou odpovědí na obvinění Lipska: „To, co hráč chce, je vždy důležité“

… pískání od RB Lipsko poté, co si Bayern namlouval Konrada Laimera: “Samozřejmě, že takovým prohlášením rozumím. V zásadě záleží na tom, co hráč chce. Není to tak, že zavoláte Bayernu Mnichov a řeknete: ‘Nezáleží na tom, jaký hráč chce, teď k nám přijde.“ Vždy je to o tom, co kdo chce.S Oli mám velmi dobrý vztah (výkonný ředitel RB Oliver Mintzlaff, ed.) – trvalé. Často spolu mluvíme po telefonu. Vše bylo v naprostém pořádku.”

…role Sadia Maného: “Určitě bude hrát jako útočník. Málokdy mluvím o základním povelu, který volíme, pro soupeře je to příliš snadné. Určitě je to pro něj možnost hrát dopředu.”

Mathys Tel nezpůsobilý hrát v Superpoháru – Nagelsmann „to zpočátku nevěděl“

…Mathys Tel: „Nejdřív jsem nevěděl. Je to prostě takový zákon ve FIFA. Není to příliš dramatické. Je to o provizi, se kterou musí hráči v tomto věku souhlasit, a ta se neplní každý den. Má moc dobrou povahu a taky si na něco troufne, to se mi líbí. Každopádně na hru by bylo trochu brzy. “

…přitažlivost Superpoháru a bývalého klubu RB Leipzig: “Je to titul, který můžete vyhrát. Lipsko je jedním z hlavních uchazečů o šampionát a pohár DFB. Je to velmi, velmi dobrý tým, který je také velmi Dobře sehraní. Předpokládám, že zítra budou hrát se známým personálem. Lipsko je hladový mladý klub, který se vždy snaží seškrábat postavení Bayernu Mnichov.”

…náhradník za Roberta Lewandowského: “Předtím jsme probrali a spočítali různé scénáře. Do přestupového okna nám zbývají ještě čtyři týdny, takže se vždycky může něco stát. Existují různé modely, které můžete za určitých okolností řídit. Choupo (Eric-Maxim Choupo-Moting, d. Red.) problémy s třísly a kyčlemi se nakonec vrátí. Je to velmi, velmi dobrý útočník. V Sadiu máme někoho, kdo umí dávat hodně gólů. Přesto budeme mít oči otevřené, kdyby se stalo něco neočekávaného.“

FC Bayern: Nagelsmann “velmi spokojen” s nováčkem – Maném v Lipsku v základní jedenáctce

…nováček: “Jsem v podstatě velmi spokojený. Když sem přijdou a podepíší smlouvu, musíte mít fotbalovou jistotu. Povahově všichni velmi dobře zapadli, dobře se začlenili do týmu. Je to velmi harmonické Je to velmi krátká doba na přípravu pro nováčka Budete potřebovat trochu více času, abyste si na proces zvykli Největší šanci má Sadio hned od začátku. (Hříva, d. Red.). Nezáleží na tom, jak je aktivní na tréninku, jak moc trénuje. Bylo vidět, že věděl, že je potřeba, když na tom záleželo.”

…nová sezóna: “Měli jsme velmi dobrý týden přípravy. Musíme vzdát hold počasí a klimatickým podmínkám. Moc toho nebylo. Poslední trénink nebyl tak intenzivní jako obvykle. V podstatě by Bayern měl buďte vždy připraveni na velmi dobrou sezónu.”

Aktualizace z 29. července, 02:02: Julian Nagelsmann tu bude brzy, takže začněme odtud.

Aktualizace z 29. července 11:51: Kromě nového rekruta Mathyse Tela bude jistě chybět Leon Goretzka. Záložní stratégové budou po operaci kolena nasazeni nejdříve v den třetího zápasu Bundesligy.

Aktualizace z 29. července 11:46: Julian Nagelsmann je očekáván na tiskové konferenci za pár minut. Bude zajímavé sledovat, jaký náhled poskytl trenér do základní jedenáctky. Bayern hraje se třemi nebo čtyřmi? Začne podpis hvězdného Matthijse de Ligta? Fanoušci dnes očekávají odpovědi na tyto otázky.

První zpráva z 29. července, 11:21: Mnichov – začátek soutěžního utkání FC Bayern. Proti RB Lipsko (výkop: 20:30/Sky/SAT.1) bude tým trenéra Juliana Nagelsmanna bojovat o první titul v nové sezóně. Zatímco všechny ostatní bundesligové kluby se o víkendu utkají v Poháru DFB, úřadující mistři hrají o Superpohár DFL v Lipsku. Před duelem proti svému bývalému klubu odpovídal Julian Nagelsmann na dotazy novinářů. Všechna vyjádření trenéra Bayernu najdete od 12:00 zde.

FC Bayern: Zavolejte nováčkům, aby sledovali Superpohár – jak bude Nagelsmann reagovat na bankrot ManCity?

FC Bayern má za sebou krátkou přípravnou fázi. Po pozdním začátku tréninku na Säbener Straße odjel mnichovský tým do USA. První testovací zápas nad klubem MLS DC United vyhrál Nagelsmannův tým 6:2. Nováčci Matthijs de Ligt a Sadio Mané vědí, jak zaujmout. Zejména Mané bude v centru pozornosti proti Lipsku po odchodu nejlepšího střelce Roberta Lewandowského.

Julian Nagelsmann: Trenér Bayernu bojuje o svůj první titul v nové sezóně proti svému bývalému klubu RB Lipsko.
Julian Nagelsmann: Trenér Bayernu bojuje o svůj první titul v nové sezóně proti svému bývalému klubu RB Lipsko. © IMAGO / ZUMA Wire

Druhý přípravný zápas proti anglickému mistru Manchester City. Bayern však prohrál v testu chaosu proti bývalému trenérovi Pepu Guardiolovi (0:1) a selhal zejména v ofenzivě. Proto se velmi očekává, kdo se obrátí k útoku na Juliana Nagelsmanna. Musel se obejít bez nováčka Mathyse Tel. Tento 17letý zázrak se mohl na Superpohár dívat z tribuny. (vfi)

Leave a Comment

Your email address will not be published.