Další spoluhráč v budoucnu?  Konrad Laimer a Marcel Sabitzer v Superpoháru DFL 2022 mezi Lipskem a Bavorskem

FC Bayern před Laimerovým přestupem? Najednou se nápis změnil

  1. tz
  2. Sport
  3. FC Bayern

Vyrobeno:

Von: Patrick Freiwah, Antonio José Riether, Christoph Klaucke

Rozdělit

Přestoupí Konrad Laimer v srpnu 2022 do Bayernu Mnichov? Šéf RB Oliver Mintzlaff učinil prohlášení, které se nelíbilo odpovědným v Mnichově.

  • Konrad Laimer do FC Bayern? Profesionálové z RBL si podle všeho umí představit bydlení v Lipsku.
  • FC Bayern a Konrad Laimer: Šéf Lipska oznamuje “rychlé rozhodnutí” před Superpohárem.
  • FC Bayern a RB Lipsko dodat sami sebe Přepnout poker kolem Konrada Laimera.

Aktualizace z 1. srpna, 16:09: Po Marcelu Sabitzerovi loni v létě posílí FC Bayern znovu o záložníka z RB Lipsko? Přestup od Konrada Laimera do Mnichova je podle všeho čím dál tím méně pravděpodobný. v kopáč Managing Director RBL Oliver Mintzlaff se opět vyjádřil k možným změnám centrálního ovladače. „Jsme v dobrých rozhovorech. Hráč i my si dokážeme představit, že do posledního roku naší společné smlouvy vstoupíme bez prodloužení.

Znamená to, že Bayern Mnichov může 25letého hráče nahradit? Existuje další teze: Může se jednat o oznámení Lipska o dalším zvýšení poplatku pro Laimer. Bundesligoví rivalové prý po internacionálovi požadují částku minimálně 30 milionů eur, FCB prý nabídne méně. Stále je však čas: Bundesligové přestupové okno se uzavírá 31. srpna.

Další spoluhráč v budoucnu? Konrad Laimer a Marcel Sabitzer na Superpoháru DFL 2022 mezi Lipskem a Bavorskem. © IMAGO/Gabor Krieg

FC Bayern před Laimerovým přestupem? Šéf Lipska oznámil „rychlé rozhodnutí“.

Aktualizace z 30. července 22:00: Připojí se Konrad Laimer z Lipska letos v létě k FC Bayern? O přestupu se bude muset rozhodnout v nejbližších dnech. Výkonný ředitel RB Oliver Mintzlaff oznámil „včasné rozhodnutí“ před zápasem o Superpohár proti Bayernu na Sat1. “Tady ode mě žádný Basta, ani jedním, ani druhým směrem.” Čím déle to bude trvat, tím těžší to bude.

„Samozřejmě mluvíme o Konradu Laimerovi. V tuto chvíli k tomu není co říct,” řekl generální ředitel Bayernu Oliver Kahn. “Budeme muset počkat a uvidíme, jak se to vyvine.” Bavoři se měli dohodnout s Laimerem, chybí už jen přestupová smlouva s lipským týmem.

Konrad Laimer
Narozen: 27. května 1997 v Salzburgu (Rakousko)
Pozice: Záložník
Předchozí stanice: RB Salzburg, FC Liefering, RB Leipzig
Smlouva v Lipsku: do 30. června 2023

FC Bayern a Lipsko vymění poker za Laimera

První zpráva z 30. července: Mnichov – Pár dní před Superpohárem DFL mezi RB Lipsko a FC Bayern (živě na tickeru a v televizi) mezi oběma kluby panuje nové napětí. Hlavní starostí je možný přestup Konrada Laimera z Lipska, který je v Mnichově stále velmi populární. Výkonný ředitel RB Oliver Mintzlaff se nechal unést na své cestě ke spropitnému šéfovi Bayernu, když řekl, že doufal, že „Bayern přijde s jinými nápady a ne vždy dostane naše hráče“. Oba trenéři se nyní vyjádřili k Laimerovi.

Nagelsmann komentuje možný přestup Laimera: „Určit, co hráči chtějí“

Rakušan nebude prvním vysoce postaveným hráčem, který se po přestupu Juliana Nagelsmanna rozhodl pro přestup z Lipska do Mnichova. Dayot Upamecano, Marcel Sabitzer a také trenérský tým a videoanalytik změnili stranu Nagelsmanna, což v RB vyvolalo nelibost.

Trenér v sobotu večer na tiskové konferenci před duelem o Superpohár hovořil o svém aktuálním stavu v Laimer. „V podstatě jde o to, co chtějí hráči. Stále máme zdravý stav, kdy hráč vždy nejprve vyjádří svou touhu, kam chce jít – a ne naopak,” řekl mnichovský hlavní trenér. Laimer veřejně vyjádřil přání neprodloužit smlouvu v Lipsku, která vyprší v roce 2023 několikrát minulý týden.

Konrad Laimer do FC Bayern? Trenér Lipska Tedesco: “Čím déle se to vleče…”

Nagelsmann se tedy na tiskové konferenci cítil nucen napravit špatný dojem. „Není to tak, že Bayern Mnichov všem volá a říká, co hráč chce, teď k nám přijde. Je to také o něčích přáních,“ řekl 35letý muž.

Julian Nagelsmann opět otevřeně promluvil o svém bývalém hráči Konradu Laimerovi.
Julian Nagelsmann (b.) opět otevřeně promluvil o svém bývalém hráči Konradu Laimerovi (uprostřed). Domenico Tedesco se také vyjádřil. © MIS/Jan Huebner/imago

Jeho partner Domenico Tedesco také hovořil o svém středním záložníkovi v souvislosti se hrou, kterou důrazně popisuje jako hráče Lipska. “A dokud nic jiného, ​​má mou plnou podporu,” řekl ve čtvrtek Tedesco. “Čím déle to bude trvat, tím těžší to bude.”

Pokerová výměna kolem Konrada Laimera: RB Leipzig odmítlo dvě nabídky Bayernu

Podle zpráv muži z Lipska odmítli dvě nabídky za Laimera, zdá se, že jde jen o částku za přestup. RB Leipzig nadále tlačí na platbu ve výši 30 milionů eur. Přestupové okno je otevřené do 31. srpna, takže teoreticky má Bayern ještě měsíc do konce. (ajr)

Leave a Comment

Your email address will not be published.