Gladbach vs.  Hoffenheim: PK hříbě na sbírání tickerů

Gladbach vs. Hoffenheim: PK hříbě na sbírání tickerů

Konečně to zase začalo! Bundesliga vstupuje do 60. sezony! A: Borussia Mönchengladbach zahájí novou sezónu jako ta, která skončila minulou – domácím zápasem proti TSG 1899 Hoffenheim.

V sobotu (6. srpna 2022/15:30) se Foals snaží zahájit novou sezónu co nejdříve vítězstvím pod novým trenérem Danielem Farkem (45) v Borussia Parku.

Ale: Po ostudě 1:5 proti VfL v ​​den zápasu 34 předchozí sezóny může mít Kraichgauer stále skóre na vyrovnání s klubem z Dolního Rýna. Kdo bude mít nakonec navrch?

Všechny informace o startu v Bundeslize pro Fohlenelf najdete na tickeru GladbachLIVE.

Gladbach vs. Hoffenheim: Všechny informace o zápase na tickeru

14:16: Tímto končí tisková konference hříbat.

14:15: Borussia byla dotázána na ženský fotbal. Virkus vysvětlil, že chce zlepšit podmínky pro ženy, aby dosáhly co nejlepších výsledků. To je něco k zamyšlení, zdůraznil.

14:14: Virkus se znovu zeptal na Eberla. Za jakých podmínek může manažer přejít do jiného klubu? Virkus odkazuje na Stephana Schipperse. “To není můj problém.”

14:13: Farke byl dotázán, kdy bude slavit. Ukazuje na konec sezony. “Když se po dlouhé sezóně něco udělá, někdy jich můžete nechat pět.”

14:12: Co se v TSG pod Breitenreiterem změnilo? Podle Farkeho má klub jasnou filozofii a nikdy se od ní nevzdaloval. S André Breitenreiterem má ale nyní tým špičkového trenéra, který odvedl skvělou práci, zvláště nedávno v Curychu. Má čistý rukopis a určitě se ho pokusí přenést do TSG. “V mnoha oblastech musíme jednat velmi dobře,” varoval.

14:09: Výhra v prvním soutěžním zápase vám dodá sebevědomí. Bylo to stejné s prvním zápasem Bundesligy, řekl Farke. Do první hry by se však nemělo příliš číst.

14:08: Podle Virkuse žádný hráč nenaznačil, že nechce prodloužit smlouvu s Borussií. Také nejsou žádné nabídky na žádného z hráčů hříběte, řekl Virkus.

14:06: Farke byl dotázán na Flo Neuhaus. V jaké pozici vypadá mezinárodně? Farke nechce vidět hráče v kategorii. Šest, osm nebo deset mají různé úkoly v různých klubech. Neuhaus má vysokou kreativitu, dobrou rozehrávku. “Je nebezpečný ve střílení gólů, umí hrát rozhodující přihrávky a má velkou kvalitu. Pozice, kdy může rozhodným způsobem zasáhnout do hry, je pro něj ideální.”

14:04: Virkus byl dotázán na Maxe Eberla a zvěsti o změně RB. Virkus říká, že by rád viděl Eberla zpět v Bundeslize. “Pokud může být znovu v profesionálním sportu, je to skvělé. Je to špičkový manažer.”

14:03: Farke byl dotázán na VAR. Měly by se divákům na stadionu zobrazovat kritické scény na obrazovce? Farke řekl, že o tom moc nepřemýšlel. Viděl výhody i nevýhody. „Věřím odpovědným lidem, kteří se o to každý den starají. Jsem si jistý, že se rozhodnou správně.”

14:01: Farke se už nechtěl dívat do minulosti. Jeho tým se v přípravě dostal na dobrou fyzickou úroveň a připravil se na novou sezónu.

14:00: Kdo bude reprezentovat Stindla jako kapitán? “Yann Sommer je zástupcem kapitána a povede tým na hřiště, až bude fit. Pokud to nevyjde, je mnoho dalších kandidátů,” vysvětlil Farke.

13:58: Farke přiznal, že bylo obtížné umístit náhradníka. Ale pro něj je to součást byznysu. Vždy chtěl svá rozhodnutí sdělovat otevřeně. Ale tým mu to usnadnil svým otevřeným, sebekritickým a upřímným přístupem.

13:57: Farke byl dotázán na důležitost rychlosti. Uvedl, že rychlost je ve fotbale nejdůležitější.

13:53: Farke zdůraznil, že Foals mají ve svém týmu dva silné pravé obránce, kterými jsou Joe Scally a Stefan Lainer. Nechtěl se zavázat k tomu, kdo aktuálně vede. Lainer se svými zkušenostmi vždy dělal problém základní jedenáctce. Konkurence v kádru je pro letošní sezónu důležitá. “Žádný z mých hráčů pravděpodobně neodehraje 90 minut ve všech 34 zápasech,” řekl.

13:52: Virkus zopakoval, že by měla přijít náhrada za Breel Embolo. Člověk však nemusí panikařit. Kromě toho chtěl někdo stále prodloužit smlouvu. Pokud to půjde, bude spokojený se svým prvním přestupovým obdobím.

13:51: Farke očekává, že největší šanci na zisk šampionátu bude mít Bayern. Za hlavní konkurenty považuje Dortmund, Leverkusen a Lipsko. Věří ve vzrušující bundesligovou sezónu.

13:50: “Pokud kluci na misku vah hodí, co se dá a budeme mít v tabulce jednociferné místo, budu velmi spokojený. Pokud skončíme desátí a budeme hrát dobře, tak budu rád i já,” řekl na dotaz Virkus. o cíli.

13:49: “Základy musí být vždy správné,” trval Farke na otázku, co v sobotu očekávat od svého týmu. „Soustředíme se na první zápas a chceme podat dobrý výkon ve všech oblastech. Chceme být disciplinovaní a jednat takticky dobře.” Tým touží po pozitivních výsledcích, ale chce se především soustředit na obsah.

13:47: Farke je soustředěný a koncentrovaný kvůli nadcházejícímu zápasu. Být hlavním trenérem Borussie mu připadá téměř jako „byznys jako obvykle“, vysvětlil. „Přistoupili jsme k zápasu s respektem, ale také s očekáváním, protože jsme věděli, že jsme připraveni. Chceme začít co nejlépe.”

13:45: Kdo nahradí Stindla v základní jedenáctce? Farke řekl, že v kádru jsou možnosti, i když Lars je velmi důležitý a bude těžké ho nahradit.„Nikdy nemůžete nahradit takového hráče za stavu 1:1,“ řekl trenér. Může se stát, že Stindla v sobotu nahradí jiný typ hráče. Zkusíte si dobře vybrat a doufat, že to vyjde.

13:43: Virkus doufá, že fanoušci nebudou soudit cestu, kterou se ubírají, dokud sezóna neskončí.

13:42: Virkus byl dotázán na důležitost sezóny a byl také dotázán na plánovaný Ultra fan pochod. Řekl, že jeho hlavním cílem bylo dostat Borussii zpět na trať. Žádá o trpělivost. “Kromě toho je dobré mít dobrý vztah s týmem, trenérem a fanoušky, protože to je hlavní město tohoto klubu a musí se o to pečovat,” řekl manažer. S akcí fanoušků byl spokojený.

13:40: “Neexistuje dokonalý fotbalový zápas, o který bychom usilovali,” řekl Farke o pohárovém utkání proti Oberachernu. “Skutečně jsme bránili a ze hry jsme si nepouštěli mnoho vyložených šancí ke skórování, ale to je také náš cíl,” řekl trenér. “Ale naše hloubková ochrana neseděla, když jsme připustili. Je to týmový problém,” vysvětlil, ale uznal, že to byl jen detail.

13:37: Farke má rád, když tým hraje, jako Hoffenheim. Nechce však nutně vyhrát zápas 6:5, ale chce být dobrý i v zadní lajně. Zápas posledního dne minulé sezony pro něj byl měřítkem, protože oba týmy měly nové trenéry. Přesto Farke přiznává, že se do hry pustil s velkým respektem. “Ale také se na tento zápas těšíme.”

13:36: Luca Netz vynechal dnešní trénink ze zdravotních důvodů a o víkendu je pochyb. “Musíme počkat dalších 48 hodin,” řekl Farke.

13:36: Byly položeny otázky týkající se personálu. Farke vysvětlil, že Stindl odchází. Ale doufá, že se co nejdříve vrátí do tréninku. Ale pro zápas v Hoffenheimu nepřicházel v úvahu. Sommer a Sippel jsou zpět a oba vypadají na víkend dobře. Beyer také trénoval a je na dobré cestě. Friedrich se ještě nezúčastnil týmového tréninku, takže o víkendu to možná nebude. Trenér chce počkat a uvidí se na víkend. Wolf a Koné také znovu trénují, ale ne na 100 procent.

13:33: Večeře je nachystaná! Všichni zúčastnění se posadili. Tisková konference před začátkem bundesligového utkání proti Hoffenheimu.

13:15: Místa na pódiu v tiskové místnosti Foals byla prázdná. Ale už ve 13.30 byli přítomni trenér Daniel Farke a manažer Roland Virkus, aby odpovídali na dotazy zástupců médií. Na tickeru GladbachLIVE je nejdůležitější prohlášení, které je třeba si přečíst.

12:31: Jak se hříbě připravoval na start Bundesligy? Který tým bude v prvním zápase proti Hoffenheimu? Jak budou chtít Gladbacherové překonat souboj s Kraichgauery? Dan: Stalo se ještě něco na přestupovém trhu? Na všechny tyto otázky mohou odpovědět hlavní trenér Daniel Farke a manažer Roland Virkus (55) tento čtvrtek (4. 8.) na tiskové konferenci před duelem. Akce začíná ve 13:30 v tiskové místnosti v Borussia Parku. GladbachLIVE je tu, aby vám přinesl nejdůležitější prohlášení dvou hráčů Borussie ke společnému čtení.

10:22: Sestřih zápasu v 15:30 je k vidění na ARD, která se bude vysílat také od 18:30 jako dosud.

09:32: Jednotlivé zápasy se odehrávají od 15:15 na „Sky Sport Bundesliga 3 HD“.

08:55: Přenos začíná ve 14 hodin na kanálu „Sky Sport Bundesliga 1 HD/UHD“. Později se tam také bude konat konference Bundesligy, kde mohou fanoušci Gladbachu sledovat i jiné zápasy než zápasy Foals.

08:40: Pokud dáváte přednost sledování hry z domova, můžete tak učinit na placeném kanálu „Sky“. K tomu je však nutné předplatné nebo denní permanentka.

07:23: Všechny vstupenky lze snadno vytisknout doma přes Print@Home nebo si je jednoduše stáhnout do mobilního telefonu jako „mobilní vstupenku“, dokud hra nezačne. Last minute návštěvníci si mohou vstupenky zakoupit i na pokladnách v sobotu (6.8.) od 13.30.

07.02: A: Vzhledem k tomu, že TSG si ještě nevyzvedlo vstupenky na bloky 6A a 7A, může Borussia nyní otevřít tento prostor všem domácím fanouškům a nabídnout tam velké množství levných vstupenek za 25 eur a 8 eur pro děti.

06:45: Vstupenky na zápas Bundesligy mezi Borussií a Hoffenheimem jsou stále k dispozici. Jak hříbě aktuálně hlásí, na hru se zatím prodalo 45 250 vstupenek. S výjimkou míst na severní tribuně si fanoušci stále mohou zakoupit vstupenky do všech prostor stadionu na online vstupenkovém portálu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.