Heidi Klum: Fotografie poskytuje neobvyklý pohled

Heidi Klum zveřejnila fotku, na které není jen její dcera Leni, ale celá rodina.

Heidi Klum zveřejnila fotku, na které není jen její dcera Leni, ale celá rodina.Obrázek: Snímek obrazovky / Instagram @heidiklum

Heidi Klum na svém instagramovém účtu obvykle ukazuje téměř vše – od fotek z dovolené s manželem s odhalenou kůží Tomem Kaulitzem až po zákulisí svého každodenního života mezinárodní modelky. Nyní jde umělec ještě dál a na svém profilu zveřejňuje velmi vzácnou fotografii.

9,7 milionu sledujících Heidi Klum ví, že modelka ráda sdílí na Instagramu jeden nebo dva záběry ze svého soukromého života. Její dcera Leni tam byla vždy od jejích 16. narozenin. Nejstarší ze čtyř dětí Heidi Klum má nyní také účet na Instagramu a věnuje se vlastní kariéře modelky. Mladá modelka má již 1,5 milionu sledujících.

Další tři děti Heidi Klum na veřejnosti tají – to se nyní změnilo.

Podívejte se na děti Heidi Klum na Instagramu

Emigrant z Los Angeles si léto zjevně užívá naplno. Heidi Klum posílá pozdravy z pláže s hodnotou vzácnosti. Protože jejich čtyři děti jsou na večírku. Ve žlutých bikinách a s nejmladší dcerou Lou v ruce je moderátorka na svém posledním instagramovém příspěvku velmi uvolněná.

Den na pláži s duem matka-dcera si užívají i synové Henry a Johan. Jeho dcera Leni dokončí turné. Všichni jsou však na fotce vidět pouze zezadu – včetně Heidi, která otočila hlavu na stranu.

Od narození dcery Lou v roce 2009 je dětský tým Heidi Klum kompletní. Stejně jako Johan (15) a jeho bratr Henry (16) byl 12letý ženatý s americkým zpěvákem Sealem. Leni Klum (18) je dítětem krátkého románku Heidi Klum se sportovním ředitelem Flaviem Briatorem, ale byla adoptována Sealem ve věku pěti let.

(chh)

Antonia Hemmer a Patrick Hemmer se setkali během 16. sezóny “Bauer sucht Frau” a nyní tvoří pár téměř dva roky. Stále jsou ve vztahu na dálku (on žije v Konstanz, ona v Hannoveru), ale zdá se, že ti dva s tím nemají problém. Pohled na Antoniin instagramový profil ukazuje, že se bez sebe dokážou dobře bavit: Modelka momentálně bujaré večírky na Mallorce a bez mladého farmáře. Nápady o tom sdílela ve svém příběhu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.