100 milionů ztraceno: Barca nemůže zaregistrovat Lewandowského!

HSV: Mensah se vážně zranil – Suhonen slaví comeback

Zůstali tu sotva nějací profesionálové HSV, které byste na cvičišti neviděli. Každý den se vracejí další. Elijah Krahn ve středu trénoval s týmem druhý den v řadě po zranění syndesmotického vazu – a někteří přítomní fanoušci viděli i další dvě uzdravení. Poprvé po dlouhé době.

Když Bakery Jatta přišla na hřiště, aby udělala pár kol kolem hřiště a pak si společně s rehabilitačním trenérem Sebastianem Capelem procvičila přihrávku, Anssi Suhonen už tu nebyl. Nicméně skutečnost, že Finn byl vůbec venku dříve, je dobrá zpráva.

HSV: Suhonen začíná běžecký trénink – brankář Mensah se vážně zranil

Protože právě tam se Suhonen poprvé objevil od doby, kdy si ve finále předchozí sezóny zlomil lýtko. Jeho rehabilitační program v UKE-Athleticum nyní skončil, nyní 21letý mladík pokračuje ve své cestě návratu do Volksparku a ve středu září jako obvykle sluncem, protože některé z výše uvedených věcí udělal poprvé v zelený běh dlouhý.


Co se tento týden stalo ve Volksparku? Co takhle HSV před dalším dnem zápasu? Každý pátek vám Rautenpost přináší analýzy, aktualizace a přenosové zvěsti. Právě včas o víkendu od nás dostanete rychlý souhrn všech nejnovějších zpráv týdne o HSV – přímo e-mailem do vaší schránky. Klikněte zde a přihlaste se zdarma.


Z řad zraněných profesionálních hráčů (spolu s Jattou k nim patří i Xavier Amaechi) bude Suhonen tím, na jehož návrat fanoušci čekali nejdéle.

Mezitím to měl juniorský brankář z HSV obzvlášť špatně: Steven Mensah, který měl předtím povoleno angažovat se s profesionálními hráči, si s U21 roztrhl meniskus v pravém koleni. Němec-Tožan musel na začátku týdne na operaci a bude mimo hru několik měsíců.

Leave a Comment

Your email address will not be published.