Hvězda ‘Bauer sucht Frau’ má fanoušky obavy

Anna Heiserová se nyní po přestávce na Instagramu hlásila.

Anna Heiserová se nyní po přestávce na Instagramu hlásila.obrázek: anna_m._heiser/instagram

V roce 2017 Anna Heiserová našla svůj milostný poměr s “Bauer sucht Frau”, v roce 2021 mohla ona a její manžel Gerald poprvé doufat v potomka. Na konci června letošního roku dvaatřicetiletá žena oznámila, že je znovu těhotná, takže se rodina z Namibie brzy rozroste.

Posledních pár dní je ale kolem Anny vše až pozoruhodně klidné, což má její následovníky v pohotovosti. Kontext: Před narozením syna Léona potratila. Nyní se obávalo, že by mohly náhle nastat komplikace s probíhajícím těhotenstvím. Anna mezitím podala zprávu a oznámila odchod.

Hvězda ‘Bauer sucht Frau’ dává důvod k pauze na sociálních sítích

Zatímco byla na Instagramu neaktivní, bývalá soutěžící „Bauer sucht Frau“ údajně dostávala četné zprávy a dotazy. Nyní osobně přináší úlevu své komunitě. Ve svém příběhu sdílí:

“Vím, že jsem se nějakou dobu nehlásil a je hezké, že se bojíš, ale nemusíš!”

Anna Heiserová dává ve svém příběhu na Instagramu zelenou.

Anna Heiserová dává ve svém příběhu na Instagramu zelenou.obrázek: anna_m._heiser/instagram

Anna nakonec také vysvětluje, proč jsme o ní v poslední době neslyšeli: ocitla se v situaci, kdy musela „trochu přemýšlet“. Chtěla se vyhnout jakémukoli rozptýlení. “Dala jsem si malou pauzu na sociálních sítích,” říká, aniž by uvedla další podrobnosti.

V této těžké fázi se hodně zaměřila i na malého Leona. Anna shrnuje: „Bylo opravdu příjemné věnovat mu plnou pozornost. Momentálně je ve své rodné zemi, Polsku, kde se k ní od 4. srpna připojil Gérald. Zde si nabízí vítanou pauzu a občas si najde čas i pro sebe. Pokračuje: “Leon si hraje s dědou a já můžu jen relaxovat.”

Určitě bude své sledující v budoucnu informovat o svém těhotenství. Před cestou do Polska se podělila o výsledky nejnovějšího ultrazvuku. Miminko je již velmi aktivní a datum narození se dokonce trochu posunulo.

(Ano)

Dieter Bohlen má v současné době všechny důvody k dobré náladě: RTL ho přivádí zpět jako porotce pro takzvanou závěrečnou sezónu „DSDS“, i když se cesty vysílače a popového titána rozešly teprve v roce 2021. června, 68letý muž také osobně potvrdil na Instagramu: “Dieter je zpět”.

Leave a Comment

Your email address will not be published.