Jack Osbourne

Jack Osbourne: Rozkošné zprávy pro miminko! Stal se opět otcem

Jack Osbourne
Stal se opět otcem

Jack Osbourne

© Monica Schipper/Getty Images

Dobrá zpráva od Jacka Osbourna: herec a jeho přítelkyně Aree Gearhart přivítali své první společné dítě.

Jack Osbourne (36) a jeho snoubenka Aree Gearhart si užívají štěstí svého chlapečka: pár, který se zasnoubil koncem loňského roku, přivítal na svět své první společné dítě. Syn rockové legendy Ozzy Osbourne (73) sdílí sladkou novinku prostřednictvím Instagramu – a zveřejňuje první fotku svého potomka.

Jack Osbourne a Aree Gearhart: Jejich dítě je tady

Hrdý tatínek se podělí nejen o roztomilý snímek svého novorozeněte, ale také prozradí jméno a pohlaví. „Těším se, že vám mohu představit Maple Artemis Osbourne!“ popsal fotku, na které byla jeho dcera v roztomilé medvědí kombinéze.

Dokonce i novopečená maminka trvá na nahrání fotografie své holčičky. „Moje spřízněná duše, Maple Artemis Osbourne, přišla na Zemi 9. července 2022 ve 20:07. Otevřela se nová úroveň lásky,“ nadchne Aree.

Jack Osbourne je hrdým otcem čtyř dětí

Přestože jde o Areeho prvního potomka, Jack Osbourne je ze svého čtvrtého potomka nadšený. Reality hvězda má děti Pearl (10), Andy Rose (7) a Minnie Theodora (4) z prvního manželství s herečkou Lisou Stelly (36), se kterou byl ženatý v letech 2012 až 2019.

Pár oznámil své těhotenství teprve před pár měsíci

22. března 2022 Jack Osbourne a Aree Gearhart oznámili své těhotenství na svých účtech na Instagramu. Vybrali si pro to velmi zvláštní den: Areeho narozeniny. Na fotografii Jack sedí v křesle a ochranitelsky se opírá rukama o již vyslovenou dětskou bouli své milované. “Skvělé zprávy!!! @seecreature a já čekám dítě letos v létě! Baby #4, je to tady!” napsala 36letá hvězda.

Interiérový designér zveřejnil stejný snímek a škodolibě: “Dnes mám narozeniny, ale můj dárek dorazí až v létě.” Konečně může držet svůj speciální dárek v náručí.

Použitý zdroj: instagram.com


Gala

Leave a Comment

Your email address will not be published.