Jak přehrávat zvuk na dvou párech sluchátek nebo reproduktorů na telefonu Samsung

Telefony Samsung usnadňují sdílení hudby s přáteli prostřednictvím dalších sluchátek. Zde je návod, jak nastavit a používat funkci Dual Audio.

Někdy možná budete chtít sdílet hudbu s přáteli, ale nikdy není dobrý nápad sdílet stejná sluchátka. Možná máte také dva Bluetooth reproduktory a chcete přehrávat hudbu z obou pro bohatší poslech.

Funkce Dual Audio společnosti Samsung umožňuje tyto dva scénáře. Podívejme se, jak tato funkce funguje a jak ji nastavit na vašem zařízení Samsung Galaxy.


Co je duální zvuk a jak funguje?

Dual Audio je funkce Bluetooth na telefonech a tabletech Samsung, která umožňuje přehrávat zvuk médií na dvou různých zařízeních současně. Zařízení mohou být buď dva nezávislé Bluetooth reproduktory nebo dva páry sluchátek.

Aby to fungovalo, musíte nejprve spárovat zařízení Samsung s každým zařízením Bluetooth. Jít Nastavení > Připojení > Bluetooth k vyhledání a spárování vašich zařízení. Jakmile spárujete své dva reproduktory nebo sluchátka, můžete přejít k dalšímu kroku aktivace Dual Audio.

Jak přehrávat zvuk na dvou zařízeních Bluetooth s duálním zvukem

Nejprve se ujistěte, že jste připojeni alespoň k jednomu ze dvou spárovaných zařízení, a poté postupujte takto:

  1. Otevřete panel oznámení přejetím prstem dolů Rychlý talíř nabídka.
  2. Dotek Média na tlačítku rychlého rozložení panelu.
  3. Níže byste měli vidět připojené zařízení Audio výstup a všechna další odpojená, ale dříve spárovaná zařízení uvedená níže Odpojená zařízení.
  4. Klepněte na zařízení, které chcete použít jako druhý reproduktor Odpojená zařízení.
  5. Nyní níže uvidíte svá zařízení Bluetooth Audio výstupa můžete poslouchat oba současně.
  6. Hlasitost každého reproduktoru nebo páru sluchátek můžete nastavit individuálně, abyste našli správnou rovnováhu.

Kvůli rozdílům v latenci mezi různými zařízeními Bluetooth si můžete všimnout, že jeden z vašich reproduktorů za druhým mírně zaostává.

Nejlepší by bylo použít Dual Audio na identických modelech reproduktorů, ale i když používáte různé modely, zpoždění vás z hlediska poslechového zážitku příliš neobtěžuje. V případě, že sdílíte média s přítelem na dvou párech sluchátek, zpoždění nebude patrné.

Sdílejte a zesilujte svou hudbu pomocí duálního zvuku

Pokud používáte zařízení Samsung Galaxy novější než řada S7 a Tab S3 s Bluetooth 5.0 nebo novější, můžete si bez problémů užít funkci Dual Audio. Kromě problémů s latencí byste se při sdílení zvuku mezi dvěma zařízeními Bluetooth neměli setkat s žádnými dalšími problémy.

Leave a Comment

Your email address will not be published.