Jaz Agassi

Jaz Agassi: Dcera Steffi Grafové pózuje s odhaleným břichem

Jaz Agassi
Dcera Steffi Graf ukazuje své bříško

Jaz Agassi

© instagram.com/jazagassi

Dnešní zprávy o celebritách v GALA: Jaz Agassi předvádí své ocelové svaly +++ Sarah Engels dostává „nejlepší kompliment“ od svého syna Alessia +++ Jasmin Wagner je na turné, dokud se dítě nenarodí.

Dnešní zprávy o celebritách v GALA tickeru:

26. července 2022

Jaz Agassi pózuje nahé bránice

Osmnáctiletá Jaz Agassi na rozdíl od svých rodičů nechává svých 13 000 sledujících účastnit se svého soukromého života. Dcera Steffi Graf (53) a Andre Agassi (52) pravidelně zveřejňuje své snímky, na kterých opakovaně dokazuje svůj mimořádný vkus pro módu.

Ráda také předvádí své břišní svaly, na kterých je vidět, že je stejně vysportovaná jako její rodiče – jako teď! Ve svém příběhu na Instagramu nahrála selfie, na kterou si uvázala tričko. Tímto 18letá hráčka staví svůj six-pack do centra pozornosti.

Jaz Agassi: Dcera Steffi Graf ukazuje své břicho

© instagram.com/jazagassi

Sarah Engels: Její syn Alessio s ní mluví o dalších sourozencích

Rodina Engels na turné! Před pár dny odcestovala čtyřčlenná rodina z rodného Kolína do Los Angeles a poté na Havaj. Nyní dorazila Sarah (29), její manžel Julian (29) a děti Alessio (7) a Solea (7 měsíců). Zejména matka dvou dětí těžko uvěří svému štěstí. “Nejdřív jsem si musel uvědomit, jak krásné to místo je. Ani si nedokážu uvědomit, že jsem teď tady,” tryskal přes Instagram bývalý vítěz ‘The Masked Singer’.

Jaz Agassi: Dcera Steffi Graf ukazuje své břicho

© instagram.com/sarellax3

Dobrou náladu si od nikoho nevezme, i když její syn Alessio matce prohlášením nepolichotil. Sarah Engelsová najednou od svého potomka dostala „nejlepší kompliment, jaký můžete dostat“. Žákyně základní školy z prvního manželství s vítězem DSDS Pietrem Lombardi (30) se jí zeptala, zda by si pořídila další dítě. “Protože moje břicho by bylo dnes větší než včera,” vysvětlila Sarah důvod svého potomka. Její tvář na Instagramu mluví za vše…

Jaz Agassi: Dcera Steffi Graf ukazuje své břicho

© instagram.com/sarellax3

Jasmin Wagner je stále na turné po Evropě, i když je těžce těhotná

Jasmin Wagner (42) se už letos v zimě těší na děti. Do té doby bude zpěvák, který v 90. letech slavil velké úspěchy jako “Blümchen”, vesele koncertovat dál. Těhotná žena má 60 zastoupení v šesti zemích. “Vystupujeme také ve Skandinávii. Skutečnost, že Dánové a Švédové poslouchají moje písně, je čirá husí kůže. Všem chyběla ta lehkost, že by se dalo znovu jen slavit,” řekla Jasmin listu Bild.

Ale nepřehání to s množstvím rande? Vždyť už je v šestém měsíci těhotenství. “Cestování je v dnešní době docela vyčerpávající a komplikované,” připouští, ale připouští: “Ale jakmile jste na pódiu, je to všechno zapomenuto.” Navíc je „super fit“, sportuje a umí se tedy „točit na pódiu“.

25. července 2022

Heidi Klum shodila obálky na Instagramu

Modelka Heidi Klum (49) nemá problém pózovat nahá. Šéfka GNTM je na své nejnovější fotce na Instagramu také nahá a sdílí estetický obrázek se svými 9,7 miliony sledujících.

Na černobílém záběru leží Heidi nahá na posteli a lascivně zírá do kamery. “Vrať se do postele zlato,” napsala. Možná rychlý telefonát jejímu manželovi Tomu Kaulitzovi, 32? Jejich reakce fanoušků na speciální fotografii chybí. Heidi se asi nechtělo komentovat a funkci u příspěvku rychle zakázala.

Janina Uhseová vyráží na první nákupní horečku se svým miminkem

Janina Uhse (32) si libuje v dětském štěstí. Před pár týdny se bývalá hvězda GZSZ stala poprvé maminkou – a nemůže být šťastnější. “A pak jsi přišel ty, malý lamač srdcí. Je úžasné, jak už týden splýváš dnem a nocí a všechno ostatní se stává nepodstatným,” oznámila herečka v polovině června na Instagramu. Janina Uhse nyní sdílí nové fotky svého syna.

Popředí ukazuje jeho potomka v kočárku. Foodblogerka píše: “Její první nákupní horečka”. Na fotce číslo dvě uzlíček radosti šťastně mává jejími nožičkami v plyšovém dvoudílném kostýmku. První dítě je vždy něčím výjimečné a jako matka chcete zachytit každý okamžik. Fanoušci by měli mít o to větší radost, že je Janina sdílí i s nimi.

Jaz Agassi: Dcera Steffi Graf ukazuje své břicho

© instagram.com/janinauhse/

Jaz Agassi: Dcera Steffi Graf ukazuje své břicho

© instagram.com/janinauhse

Novinky o celebritách z minulého týdne

Nestihli jste zprávy o celebritách? Takže tady pro nejnovější zprávy o celebritách z minulého týdne!

Použité zdroje: instagram.com, bild.de

cba/hsu/jse/spg/sti
Gala

Leave a Comment

Your email address will not be published.