Kateřina Jacobová

Katerina Jacob: Nebyla venku “už 6 měsíců” kvůli chemo

Kateřina Jacobová
Nebyla venku “už 6 měsíců” kvůli chemo

Kateřina Jacobová

© Lindenthaler / obrázky imago

Katerina Jacob podstupuje chemoterapii pro nezhoubné nádory prsu. Výsledek: herečka šest měsíců skutečně neopustila svůj dům.

Koncem února 2022 64letá televizní herečka Katerina Jacob oznámila, že má pět nezhoubných, ale velkých ňader. Půlka prsou byla preventivně odstraněna. Od té doby vede bývalá hvězda ‘Bull von Tölz’ své příznivce na Instagramu na obtížnou cestu. Podle “Bildu” musela “posledních šest měsíců” strávit “víceméně v domě”.

Katerina Jacob: “Byla jsem v domě víceméně šest měsíců”

Přestože má Katerina Jacob nezhoubné nádory prsu, rostly velmi rychle. Hrozí tedy, „že se nováček stane zlomyslným“, svěřila se v únoru „Bildu“. Lékaři mu preventivně doporučili chemoterapii – jeden z důvodů, proč Jacob už měsíce nevychází z domu.

“Ráda bych seděla venku s přáteli, ale chemoterapie riskuje nevzhledné podráždění kůže, které může trvat dlouho. Nemůžu mít doma návštěvy,” vysvětluje Kateřina v “Bildu”. rozhovor. Máte také „starosti o nákazu Coronou“. Hlasová herečka “to opravdu nemohla použít.”

Jacobs má velký cíl

Také umožňuje své komunitě zapojit se do jejího boje za zdraví na Instagramu. Na fotografii, která ukazuje Kateřinu Jacobsovou, která toužebně hledí z okna svého domu na jezeře Starnberg, píše: “Nemám dovoleno být na slunci.” Je to takhle už šest měsíců. Kvůli chemoterapii už nechutná tak dobře.

A jak z toho všeho rodačka z Mnichova odvádí pozornost? “Hodně čtu, chodím plavat jen večer,” říká Jacob, který se přesto dívá do budoucnosti s optimismem: “Je to dobré. Teď můžu dělat věci, na které jsem předtím neměl čas.”Kateřina Jacobová

Kateřina má také svůj cíl, kdy bude moci odejít z domu jako obvykle: herečka chce být „na nohou“, než se v říjnu uskuteční natáčení třetího dílu televizního seriálu „Anna a její podnájemník“.

Použité zdroje: bild.de, instagram.com

jse
Gala

Leave a Comment

Your email address will not be published.