Královna Alžběta, princ William a vévodkyně Catherine

Královna Alžběta: Vaření Kate v ní vášeň nevzbudilo

královna Alžběta
Nebyla nadšená z nové kuchyně vévodkyně Catherine

© WPA Pool / Getty Images

Královna Alžběta a vévodkyně Catherine mají ve skutečnosti mnoho společného: obě si cení diskrétnosti, loajality a plnění svých povinností. Pokud jde ale o sporák doma, jejich názory se liší.

Pokud se spolu objeví na veřejnosti, pozorovatelé okamžitě pocítí pouto respektu a důvěry: královna Alžběta (96) si zjevně vzala vévodkyni Catherine (40) k srdci a zná její mimořádné schopnosti jako důstojné představitelky britské královské rodiny. Odměna pro manželku prince Williama (40), který jako prosťáček po svatbě v roce 2011 po boku budoucího následníka trůnu Velké Británie musel nejprve vkročit na neznámou půdu. Ale i přes veškerou svou podmanivou vznešenost je Kate v srdci stále tou mladou ženou z Buckleberry, která chce pro sebe a své blízké vytvořit pohodlný domov, když zrovna neslouží koruně. Ambice, před nimiž se panovník zdá být opatrný.

Queen Elizabeth: Ne všechna modernizační opatření Amner Hall se jí líbila

Catherine a William v současné době žijí se svými dětmi po většinu roku v Kensingtonském paláci v Londýně. Ale kdykoli je to možné, popadnou prince George (9), princeznu Charlotte (7) a prince Louise (4) a odvezou je s sebou do jejich venkovského sídla Amner Hall v Norfolku. Ráj, kde se rodina může zhluboka nadechnout a vést téměř buržoazní život. V roce 2015 se Cambridgeovi po rozsáhlé rekonstrukci přestěhovali do svého milovaného útočiště. Spolu s mladšími členy královské rodiny náhle zavál chladný vánek přes stárnoucí budovu královnina rozlehlého panství.

Žádné pochopení buržoazní kultury jídla

Najednou se staré zdi proměnily v moderní, vzdušný dům. Změna, kterou královna poctila patřičnou ostražitostí během návštěvy vnuka a jeho kapely. Zdálo se, že zvláště Její Veličenstvo vůbec nerado vaří. “Vzpomínám si, když právě dokončili renovaci Amner Hall a pozvali královnu na oběd,” říká Sally Bedell Smithová, autorka knihy “Elizabeth the Queen: The Life of a Modern Monarch” v posledním čísle amerického časopisu. People.” . “Mají jednu z těchto velkých kuchyní s jídelním koutem a ona řekla: “Nechápu, proč všichni tráví čas v kuchyni.”

Inu, královna Alžběta za svůj dlouhý život nejspíš viděla vnitřek královské kuchyně jen zřídka. Snad ji ale brzy přesvědčí i spanilá návštěva cambridgeských kamen. William, Catherine a děti brzy najdou nový domov poblíž hradu Windsor, současného hlavního bydliště 96letého muže. Není vyloučeno, že plachá královna kuchyně se pak naučí ocenit kouzlo měšťácké a útulné večeře. Mimochodem, lasagne od Kate mají být vynikající!

Použitý zdroj: people.com

Kde
Gala

Leave a Comment

Your email address will not be published.