Lena Meyer Landrut

Lena Meyer-Landrut předvádí svůj sixpack v mini bikinách

Lena Meyer Landrut
V bikinách XXS předvádí svůj six pack

© obrázky imago

Lena Meyer-Landrut to dělá dobře: při současných letních teplotách na svém těle téměř nenechává žádnou tkáň. Jak to pak vypadá? Ukazuje to sexy zrcadlovým selfie ve svém příběhu na Instagramu. Pózuje ve žlutých bikinách a je to znát: na jejím těle je sotva gram tuku.

Zdá se, že Lena Meyer-Landrut (31) se ve svém těle cítí dobře. A každý to může vidět. Zpěvačka sdílí na Instagramu zrcadlovou selfie, která jasně ukazuje, že pravidelné cvičení bylo zřejmě součástí jejího denního programu posledních pár týdnů. Zejména střed jeho těla vypadá opravdu ozbrojeně.

Lena Meyer-Landrut posílá své letní pozdravy v bikinách – a předvádí své šesté balení

Lena Meyer-Landrut si užívá léta naplno. Ve žlutých bikinách XXS se opravdu baví. Jeho sledující na Instagramu to mají letmo. Vyvazovací bikiny dokonale zdůrazní její křivky, vysoko vykrojené kalhotky evokují neskutečný pas. Tónování břicha je však domácí. Díky pravidelnému cvičení má Lena působivý six-pack. Svázala si vlasy do drdolu a spokojeně se usmála do kamery. Kde byl snímek pořízen? Není jasné! Lena nespojuje místo v příběhu. Nábytek v pozadí, stejně jako kamenná podlaha a těžké dřevěné dveře naznačují, že není ve svém adoptovaném berlínském domě.

Lena oslavuje sebe a své tělo

Lena oslavuje sebe a své tělo

© instagram.com/lenameyerlandrut

dovolená nebo něco víc?

Zdá se, že hudebnice je na dovolené, ale tajemství drží. Lena svůj soukromý život tají, jak jen to jde. Svým fanouškům odhaluje pouze svou oblíbenou značku bikin: žlutý kousek je součástí její vlastní značky „A Lot Less“. „Color Code still,“ píše Lena na zrcadlové selfie, přidá emotikon slunce a označí svůj štítek.

abl
Gala

Leave a Comment

Your email address will not be published.