Marcus Schenkenberg

Marcus Schenkenberg: Jeho syn Collin vypadá tak roztomile

Marcus Schenkenberg
otcovská láska! Nový záběr se synem

© Image Spöttel / obrázky imago

Dnešní zprávy o celebritách v GALA tickeru: Marcus Schenkenberg zveřejnil novou fotku svého syna Collina +++ Marc Terenzi je na výletě se svou dcerou Summer +++ Lena Meyer-Landrut inspiruje obrázky ze souboru.

Dnešní zprávy o celebritách v GALA tickeru:

2. srpna 2022

Marcus Schenkenberg: Kouzelný snímek jeho syna Collina

Marcus Schenkenberg miluje být novým otcem. Švédská modelka s holandskými kořeny na Instagramu sdílela novou rozkošnou fotku svého syna Collina na svém Instagram Story. V mrknutí oka má Collin na sobě hnědou kombinézu s plyšovým medvídkem, díky které je obrázek dokonalý.

Jak uvedla RTL, porod byl pro modelku překvapením, ale malý Collin je stále absolutním vysněným dítětem. Marcus se s matkou dítěte Jessicou Bäckman (33) nijak romanticky nezaplete, ale rozhodli se, že ze svého syna budou vychovávat spolu nejlepší přátele.

Marcus Schenkenberg, Sohn Collin

Marcus Schenkenberg, Sohn Collin

© instagram.com/marcusschenkenberg

Summer a Marc Terenzi spolu vyrazí na nedělní výlet

Sarah Connor (42) a Marc Terenzi (44) k 16. narozeninám své dcery Summer poprvé zveřejnili fotky svého dítěte na Instagramu a napsali několik dojemných řádků. Šestnáctiletá dívka se nyní mohla v den zvláštních narozenin sama objevit na sociálních sítích a od té doby poskytla jen málo informací o svém každodenním životě. V neděli 31. července dala Summer svého tatínka Marca Terenziho, jak dokázal snapem na Instagramu.

Ti dva zjevně sdílejí vášeň pro hard rock, jak naznačuje outfit dua otce a dcery a fráze „Hard rock pro život“. “V neděli je oslava otce a dcery,” napsal k nahrávce čtyřiačtyřicetiletý muž a usmíval se v konkurenci teenagera. Marc Terenzi má se svou bývalou Sarah Connor syna Tylera. Existují také dvě děti dalších žen.

Marcus Schenkenberg: otcovská láska!  Nový záběr se synem

© instagram.com/marc_terenzi

1. srpna 2022

Lena Meyer-Landrut sdílí fotky ze zákulisí

24. června 2022 potěšila 31letá Lena Meyer-Landrut své fanoušky novým singlem „Looking for Love“. V několika záběrech nyní svým téměř 5 milionům odběratelů Instagramu nabízí pohled do zákulisí souvisejícího natáčení videa, čímž spouští skutečné bouře nadšení. “Některé další hledají milostné dojmy, včetně hitu pro letní tanec,” píše zpěvačka o třech černobílých snímcích, které ji ukazují v širokých bohémských šatech v divočině.

Během několika hodin se pod příspěvkem nahromadily tisíce lajků a komentářů. “Krásné obrázky,” chválí fanoušek. “Jako elf,” řekl další. Další následovník se sotva dostane z hemžení: “Wow, prostě čistá krása. Všechny tvoje fotky mě rozesmějí.”

Novinky o celebritách z minulého týdne

Nestihli jste zprávy o celebritách? Takže tady pro nejnovější zprávy o celebritách z minulého týdne!

Použitý zdroj: instagram.com

spg/cba/hsu
Gala

Leave a Comment

Your email address will not be published.