Princ William věděl:

Meghan Markle: Nejprve Hollywood, pak královská rodina – 41. narozeniny v recenzi

Vévodkyně Meghan (rozená Markle) oslaví 41. srpna 41 let. Ideální příležitost ohlédnout se za jeho rušným životem!

Bezpochyby dosáhla vrcholu. Dnes vévodkyně Meghan dorazila po boku manžela prince Harryho (37), používá jeho jméno pro charitativní klíšťata a plně se ponoří do své role matky Archieho (3) a Lilibet (1 ). Jak ale začala cesta ambiciózního Američana v roce 1981? Právě v době hereččiných 41. narozenin se ohlédneme za jejími životními milníky – a cestováním v čase ode dneška.

Vévodkyně Meghan (rozená Markle): Jejím snem byla skvělá kariéra v Hollywoodu

4. srpna 1981 se narodila Rachel Meghan Markle – dcera Dorie Ragland (65) a Thomase Marklea (78). Tradice knihy „Pomsta: Meghan, Harry a válka mezi Windsory“ (německy: „Rache: Meghan, Harry a válka mezi Windsory“) od Toma Bowera (75) dokazují, že jeho otec kreslil zejména od Aimé bezpodmínečně od jeho narození a četl mu všechna přání z jeho rtů. Od dětství snila o kariéře v Hollywoodu. Její první kroky k herectví byly menší role ve školních hrách. Papa Thomas, který úspěšně pracoval jako světelný designér na filmových scénách v Los Angeles, navíc organizoval castingy pro své potomky. Než však dojde k průlomu, bude to ještě nějakou dobu trvat. Meghan se ve své kariéře musela smířit s několika neúspěchy, nedokázala si zajistit vytoužená místa a podle zasvěcených se musela potýkat s tím, že velký úspěch přicházel pomalu. Ale pokud je Američan jedna věc, pak ambiciózní. A tak znovu a znovu vstávala, bojovala a nakonec byla za svou tvrdou práci v roce 2011 odměněna: Jako Rachel Zoe se stala světově známou v právnické sérii „Suits“. Herečka se také v klíčovém roce pro její kariéru provdala za svého prvního manžela, režiséra a mima Trevora Engelsona (45). Ti dva by ale měli mít smůlu, jen o dva roky později se Meghan a její kolega znovu rozvedli. A pak přišel princ Harry…

Královská pohádka Meghan Markle začíná v roce 2016

Meghan se s vnukem královny Alžběty II (96) seznámila v roce 2016 prostřednictvím společného přítele. O několik měsíců později princ Harry potvrdil, že byl ve vztahu s herečkou “Suits”. O rok později se to páru podařilo: 27. listopadu 2017 oznámili Harry a Meghan zasnoubení. Královská pohádka vzala za své. Vysněná svatba následovala v květnu 2018 a jen o rok později se narodil jejich první syn Archie. Ale nejpozději od této chvíle se karta obrátila. Již dříve se objevily spekulace, že Meghan má potíže zapadnout do britské královské rodiny. Nesnese oběti, které musí podstoupit, aby byla královská. Vévodkyně ze Sussexu, jak byla známá poté, co se provdala za Harryho, udělala zásadní chybu, když porušila královský protokol a zveřejnila své zákulisní problémy. V říjnu 2019 již nebylo možné ignorovat napětí mezi Meghan a Windsors. Výsledek: Harry a jeho manželka se v roce 2020 rozhodli pro královskou rezignaci, chtěli začít nový život v Americe. Ale místo aby hledali soukromí, ve které doufali, Sussexové brzy našli cestu zpět do centra pozornosti. Její rozhovor s Oprah Winfrey (68), ve kterém si v březnu 2021 vyřizuje účty s královskou rodinou, zůstává jedním z největších královských skandálů moderní doby. Od té doby je vztah s palácem těžký a rány se stále nechtějí zahojit. Možná proto, že vévodkyně ráda vypráví svou stranu příběhu – což nemusí vždy souviset s pravdou.

Mimochodem, ve videu výše můžete znovu vidět shrnuté životní etapy Meghan – a cestovat po vévodkynině minulosti!

Vévodkyně Meghan: Kniha odhalení osvětluje její lži

Meghan vnímala rozhovor s Oprah, který byl natočen a odvysílán krátce před smrtí Harryho dědečka, prince Philipa (†), jako příležitost konečně se podělit o svůj pohled. Ale s výmluvnou novou knihou ‚Pomsta‘, která je na trhu od 21. července 2022, je jasné: vévodkyně v nemalé míře šíří lži o své minulosti. Protože někteří její společníci, s nimiž autor Tom Bower hovořil, aby se dozvěděl více o Meghaniných motivacích, to potvrzují velmi jasně: nebyl to způsob, jakým herečka shrnula určité zkušenosti. Například v rozhovoru s americkou moderátorkou talk show Meghan tvrdila, že „o královské rodině moc nevěděla“ a „ne zcela rozuměla“, „co je ta práce“. Nejnovější kniha však dokazuje opak. Už v dětství si Meghan hrála na princeznu a chtěla, aby se jí říkalo „královská výsost“. No, nechtějí být všechny dívky princeznou? – mohl by se nyní ptát. Ale ve druhé kapitole, která se zaměřila na Meghaniny školní časy, očití svědci říkají, že už byla velkou fanynkou Harryho zesnulé matky Diany (†) a nadále sledovala svatbu s princem Charlesem (73) z roku 1981. Meghan také pózovala před Buckinghamským palácem jako puberťák. Je těžké si představit, že by nedokázala rozeznat, na kterou budovu se na kameru usmívá. Meghanin sen stát se princeznou pravděpodobně také vysvětluje, proč se později tolik ztotožnila jako vévodkyně se svou zesnulou tchyní, kterou nikdy nepoznala. „Viděla se jako nová Diana,“ píše Tom Bower ve své knize. Mimochodem, Meghan nosí Dianu doslova s ​​sebou dodnes: dva kameny v jejím zásnubním prstenu patří princezně.

Vévodkyně Meghan - Obraz na věčnost: nosí Dianin prsten!

Princ Harry nechal pro Meghan zpracovat části šperků své zesnulé matky
© ©Getty Images; BUNTE.de

Jak Meghan Markle slaví svůj výjimečný den?

Zatím se neví, jestli bude velká párty, co přesně má vévodkyně v plánu na narozeniny a kde bude ve svůj výjimečný den. Můžeme však předpokládat, že Meghan prožívá ve své rodné Americe skvělý den se svým manželem Harrym a jejich dvěma dětmi. Její milenec ji nedávno pozval na romantickou večeři do New Yorku. A princ Harry už určitě něco vymyslel i k Meghaniným narozeninám!

Usmívá se špatným fámám – a kopíruje svou švagrovou, vévodkyni Kate

Princ Harry a vévodkyně Meghan na cestě na večeři
© tisková akce; BUNTE.de

Leave a Comment

Your email address will not be published.