Měli byste počkat na iPhone 14?

Měli byste počkat na iPhone 14?

Rychle se stává ročním obdobím, kdy Apple oznamuje svou novou vlajkovou loď řady iPhone. Očekává se, že Apple oznámí a vydá svou zcela novou řadu iPhone 14 v září tohoto roku. S tímto spuštěním za něco málo přes měsíc, měli byste si koupit iPhone nyní nebo počkat, až bude iPhone 14 oznámen příští měsíc?

Očekávání od iPhone 14

Jak jsme podrobně uvedli, očekává se, že řada iPhone 14 bude obsahovat čtyři nové modely: iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max. iPhone 14 mini letos nebude. Místo toho Apple plánuje dva modely s 6,1palcovou obrazovkou a dva modely s 6,7palcovou obrazovkou.

Pokud jde o design, očekává se, že iPhone 14 a iPhone 14 Max budou vypadat podobně jako iPhone 13, zatímco Apple má větší změny pro zařízení iPhone 14 Pro.

Podle několika zpráv budou mít iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max nový design zářezu, který nahradí zářez. To znamená, že namísto designu se zářezem na displeji, který poprvé debutoval s iPhone X, budou mít iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max zářez ve tvaru tabletu a zářez pro děrování.

Očekává se také, že řada iPhone 14 bude obsahovat zásadní vylepšení zadních a selfie kamer. iPhone 14 bude používat stejný čip A15 jako iPhone 13, zatímco iPhone 14 Pro bude používat nový čip A16. Modely iPhone 14 Pro budou také obsahovat nový vždy zapnutý displej.

Podívejte se na naše úplné shrnutí všech nejnovějších zvěstí o iPhone 14 pro úplný přehled.

Měli byste si koupit nyní nebo počkat na iPhone 14?

Je pravděpodobné, že už znáte odpověď na otázku. Vzhledem k tomu, že iPhone 14 zbývá jen něco málo přes měsíc, budete na něj mnohem lépe čekat, než si nyní kupovat iPhone, a to nejen proto, že iPhone 14 bude „nejnovější a nejlepší“ se všemi nejlepšími specifikacemi a funkcemi.

Jedním z největších důvodů, proč čekat až na iPhone 14 namísto nákupu nyní, je to, že vydání iPhone 14 bude znamenat, že cena ostatních modelů klesne. Až bude iPhone 14 dostupný, budete si moci objednat iPhone 12 nebo iPhone 13 levněji než dnes. To platí, ať už nakupujete přímo od Applu nebo od třetí strany.

Zde je to, jak očekáváme, že bude sestava iPhone vypadat, jakmile bude oznámen iPhone 14:

  • iPhone SE
  • iPhone 12
  • iPhone 13
  • iPhone 14

Říká se, že řada iPhone 14 začíná na 799 dolarech. Na základě aktuálních cen bychom očekávali, že iPhone 13 klesne na 599 USD a iPhone 12 klesne na přibližně 499 USD.

Jak můžete vidět, je lepší počkat na iPhone 14, i když ho nehodláte kupovat. Pokud kupujete nový iPhone v měsíci srpnu, je vždy lepší, pokud je to možné, počkat do září. To platí letos a téměř každý druhý rok.

FTC: K vydělávání peněz používáme automatické affiliate odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

Leave a Comment

Your email address will not be published.