Moderátorka RTL Lola Weippert předvádí make-up

Lola Weippert nevypadá na Instagramu vždy super stylově – na svých nejnovějších fotkách není nalíčená.

Lola Weippert nevypadá na Instagramu vždy super stylově – na svých nejnovějších fotkách není nalíčená.Obrázek: lolaweippert/instagram

Kariéra Loly Weippert se v posledních měsících zrychlila, moderátorka je momentálně na cestách téměř nepřetržitě – a nechává svou instagramovou komunitu sdílet svá dobrodružství. Čas od času se 26letá dívka na svém kanálu zabývá také vážnými problémy. Například neskrývá, že ne vždy měla takové sebevědomí, jaké má dnes.

Ve svém posledním příspěvku Lola prosazuje pozitivitu těla a jde dobrým příkladem: Na několika fotkách se prezentuje bez make-upu a bez podprsenky. Přidala delší text.

Lola Weippert sdílí na Instagramu upřímnou fotku

“Úplně bez make-upu a bez podprsenky. Nikdy předtím bych se neodvážila jít ven,” řekla Lola svým sledujícím. Bez make-upu se “vždycky cítila ošklivá”. Její velký strach v té době: ostatní by ji nemuseli považovat za dost krásnou.

Moderátorka však postupem let získala větší sebevědomí, a proto je nyní zcela přirozená. Aktuální nahrávky byly zřejmě pořízeny v letadle do New Yorku.

Stále však existují chvíle, kdy Lola není úplně v míru sama se sebou. A tak se přiznává: “Musím přiznat, že mám stále dny, kdy si nemyslím, že vypadám hezky bez make-upu, a ve skutečnosti jsem získala více sebedůvěry. Dnešek byl jedním z těch dnů.” Pak si ale řekla: “Vyjdi ze své komfortní zóny, opovaž se, jsi docela krásná!” Přesně tak se zrodila dnešní instagramová selfie.

Lola Weippertová má pro své předplatitele důležitou zprávu.

Lola Weippertová má pro své předplatitele důležitou zprávu.obrázek: instagram/lolaweippert

Lola ve svém popisu fotky také upřesňuje, že sebeláska nepřichází přes noc, ale jde o dlouhý proces. “Každý den se učím víc milovat sama sebe, být krásná, bránit se a osvobozovat se od myšlenek druhých. A je to tak dobrý pocit,” dodává. Ať tak či onak, není možné vyhovět všem. Výzva Loly proto: “Neposlouchejte všechny názory ostatních, braňte se a buďte na sebe hrdí!”

Lola Weippert dostává povzbuzení na Instagramu

Tato slova oslovují Loliny následovníky, stejně jako fotografie. “Pravděpodobně tím mluvíte s mnoha lidmi,” napsal jeden uživatel, zatímco další řekl: “Vyzařujete takovou krásu, Abych byl upřímný, nevšiml jsem si, že nejsi nalíčená.

Lola Weippert inspiruje své následovníky svou přirozeností.

Lola Weippert inspiruje své následovníky svou přirozeností.Obrázek: IMAGO/mix1

Komplimenty uvítali i mužští fanoušci v sekci komentářů. Tato sledující dává následující verdikt: “Přirozené ženy, není nic krásnějšího! Pokud si to mnozí myslí, jsi krásná jako s make-upem. Osobně mi připadáš na fotkách ještě atraktivnější.”

(Ano)

Ballermannův hit „Layla“ od DJ Robina a Schürzeho byl už týdny předmětem vášnivých debat: všechno to začalo tím, že píseň byla na některých folkových festivalech nežádoucí, protože text je o „puf mom“ jménem Layla, která je „být hezčí, mladší a „nadrženější”. To bylo pro některé organizátory příliš sexistické. A tak vznikl spor o uměleckou svobodu a sexismus. Dělejte si starosti.

Leave a Comment

Your email address will not be published.