Komunikativní: Jochen Bendel (vlevo) a Matthias Pridöhl

“Můj manžel může”: Thore Schölermann selže kvůli vyprošťovacímu vozidlu | zábava

Moderátor Daniel Boschmann (41) chtěl v pondělí večer znovu vědět: Který prominentní pár vyhrává “Můj manžel může” a bude na konci show pojmenován jako “mocenský pár”?

Čtyři páry soutěžily a daly ze sebe všechno, včetně rozbitých rekvizit.

Před začátkem her si však hosté vesele povídali o svých partnerech.

Moderátora Jochena Bendela (54) doprovázel její manžel Matthias Pridöhl (36) a prozradil, že mezi těmi dvěma asi nikdy nebudou žádné komunikační problémy: „Jsem vdaná za sociální pracovnici, která celé dny mluví.“

Komunikativní: Jochen Bendel (vlevo) a Matthias Pridöhl

Foto: SAT.1 / Willi Weber

Bývalý kicker Mario Basler (53) si s sebou přivedl partnerku Doris Büld (52), která svému partnerovi odhalila úplně nové stránky: „Mario je doma nejtišší“.

Roztomilý: Mario Basler a manželka Doris vypadli ve studiu

Roztomilý: Mario Basler a manželka Doris vypadli ve studiu

Foto: SAT.1 / Willi Weber

Nabídka k sňatku s citátem “Rocky”.

Výzvy „Můj manžel umí“ se chopil i bývalý gymnasta Fabian Hambüchen (34) a jeho mladá manželka Viktoria (31).

Zatímco Fabian musel zůstat sedět ve své šatně, Vicky promluvila o překvapivém návrhu na sňatek barového profesionála na Maledivy: “Opravdu jsem to nechápal. Do poslední chvíle jsem si myslel: co to sakra dělá? Proč to dělá?” mít tak rudý obličej? A pak najednou začne a cituje Rockyho: „Co plánuješ dělat příštích 30 nebo 40 let?“ a pak jsem si pomyslel: „Znám ten výrok, byla to nabídka k sňatku !“ A pak najednou byl na kolenou.A pak jsem si pomalu uvědomil, co se děje.

Právě ženatý: Fabian Hambüchen a jeho žena Viktoria

Právě ženatý: Fabian Hambüchen a jeho žena Viktoria

Foto: SAT.1 / Willi Weber

Novopečení rodiče Jana (35) a Thore Schölermannovi (37) obětovali svůj bezdětný večer, aby vyhráli 10 000 eur na dobrou věc.

Skutečnost, že Thore byl nějakou dobu v chatrči, jeho manželku vůbec netrápila: “Naše rande, a pořád je od sebe. Možná je to takhle lepší.”

Chaos Cart Stressed Schölermann

Na svého manžela byla ještě pyšná, když se mu podařilo dát do auta 25 nafukovacích zvířátek. Bendelův manžel Matthias si to však rychle vynahradil tím, že dokázal správně zařadit více věcí do kosmetické tašky. Fabian Hambüchen se zoufale snažil prohazovat kusy mýdla mřížkou vedle sebe a po kole musel se svou Vicky opustit show.

Schölermann pak musel znovu hrát hru „Golfcart-Golf“. Tady jste museli vozíkem praštit nadrozměrný golfový míček. Úkol, ze kterého si Thore zoufal. Pořád nadával: “Sakra, sakra, sakra.”

A pak tu bylo toto: golfovým vozíkem najednou nešlo pohnout.

Thore Schölermann zvládl úkol nacpat 25 nafukovacích zvířátek do auta na výbornou.  Poté byla trouba vypnuta

Thore Schölermann zvládl úkol nacpat 25 nafukovacích zvířátek do auta na výbornou. Poté byla trouba vypnuta

Foto: SAT.1 / Willi Weber

Teď je ve stresu i Jana: “Je konec!” Boschmann udělal, co mohl, aby se vozidlo znovu dalo do pohybu, ale pak si uvědomil: „Teď jsi to udělal. Vozík již nefunguje. Naštěstí máme náhradní auto.

Štěstí také pro Thorea: kvůli technickým potížím dostal jedenáct sekund navíc. Thore měl s novým vozidlem odpálit čtyři obří golfové míčky za minutu a půl, ale nakonec musel přiznat porážku. S tím byli oba vyřazeni – a vyběhli ze studia s golfovým vozíkem: „Tak budeme pryč. Byla zábava.”

Boschmann to suše poznamenal: “Auto je opotřebované, ale to nestačilo.”

JEHO muž umí: Jochen Bendel (r.) tleská svému milenci Matthias (vl.);  Moderátor Daniel Boschmann je znepokojen spíše vnitřně

JEHO muž umí: Jochen Bendel (r.) tleská svému milenci Matthias (vl.); Moderátor Daniel Boschmann je znepokojen spíše vnitřně

Foto: SAT.1 / Willi Weber

Jochen Bendel a Matthias Pridöhl jsou novým „silovým párem“

Finále se tak rozhodlo mezi Bendelem a Baslerem. V poslední hře muselo být miniaturní auto manévrováno na dráze s tvrdou špagetou. Bendelův manžel, Matthias, byl zmocněn zůstat zde a mohl se svou partnerkou oslavit, že se stal mocenským párem „Můj manžel může“.

Své zisky věnují organizaci „Omihunde-Netzwerk“, která se stará o staré psy, a dětskému projektu na Ukrajině.

Leave a Comment

Your email address will not be published.