Zakřivená modelka Angelina Kirsch (34) truchlí nad ztrátou milovaného kocourka Sammyho.

“Nejhorší den mého života!” : Křivá modelka Angelina Kirsch se vrací po šoku ze smrti

Zakřivená modelka Angelina Kirsch se musela vyrovnat se smrtí své milované kočky Sammy. Po přestávce se 34letá hráčka znovu sešla se svými fanoušky.

Neumunster/Maledivy – Ve skutečnosti měl křivkový vzor Angelina Kirsch (34, “The Taste”) všechny důvody k párty! Se svým dvojčetem Madlin odletěla na Maledivy, kde společně oslavili 34. narozeniny.

Zakřivená modelka Angelina Kirsch (34) truchlí nad ztrátou milovaného kocourka Sammyho. © Screenshot/Instagram/angelina.kirsch

Angelina však uprostřed své radosti utrpěla těžkou ránu osudu. Jak vysvětlila na svém instagramovém kanálu, její milovaná kočka Sammy zemřela.

Slovy „Vždy tě budu milovat!“ zahájila 34letá vyznání lásky svému mazlíčkovi tygrovi a poté dala nahlédnout do svého milostného života. “A tak se včerejšek stal nejhorším dnem mého života.”

Sammy si vedl docela dobře. “Dokud se Bůh nerozhodl, že ho teď chce mít za společníka,” popsala své myšlenky a oznámila přestávku na další dny.

Roland Kaiser 24 hodin denně: MDR s velkým "Kaisermania 2022"-Program!
Roland Kaiser
Roland Kaiser 24 hodin denně: MDR s velkým programem „Kaisermania 2022“!

Předtím to Angelina objasnila. “Nemusel trpět,” vysvětlila štíhlá modelka. “Nicméně prázdnota, kterou zanechal náš drahý růžový chlupatý nos, je nekonečně velká.”

Po několikadenní přestávce čtyřiatřicetiletá žena znovu oslovila své následovníky. “Deset dní uplynulo od doby, kdy můj milovaný Sammy přešel 🌈 most.”

Čtyřiatřicetiletý muž překonal prvotní šok a znovu se dívá do budoucnosti.

Čtyřiatřicetiletý muž překonal prvotní šok a znovu se dívá do budoucnosti. © Screenshot/Instagram/angelina.kirsch

Šok podle ní pominul, ale smutek ještě dlouho zůstane. Angelina ale také vysvětlila, že převáží mnoho krásných vzpomínek a její vděčnost za společně strávený čas.

“A i když slunce svítí na svět bez Sammyho, je to stále to samé slunce, které svítilo na jeho život. Přináší mi velkou útěchu a dodává mi sílu, protože život může a musí jít dál 😌”, řekl. – pokračovala.

Poté poděkovala svým fanouškům za mnoho zpráv a komentářů, které reagovaly na její video na rozloučenou. „Nemůžeš uvěřit, jak moc jsi mi pomohl se s tím vším smířit a smířit,“ oslovila přímo své následovníky.

Yeliz Koc: Po policejní návštěvě u Yeliz Koc: Ex Jimi Blue Ochsenknecht riskuje vězení!
Jeliz Koc
Po policejní návštěvě u Yelize Koca: Ex Jimi Blue Ochsenknecht riskuje vězení!

Společně chtějí zachovat Sammyho památku.

Leave a Comment

Your email address will not be published.