ReportLinker

Očekává se, že Asie a Tichomoří rychle poroste na globálním trhu s příslušenstvím pro mobilní telefony s nejvyšší CAGR díky vyšší penetraci internetu, rostoucímu přijetí chytrých telefonů a nižším cenám.

ReportLinker

Rostoucí příjem na hlavu a pokrok v technologii produktů dále podporují růst trhu v tomto regionu. Konkurenční prostředí Trh s příslušenstvím pro mobilní telefony, který je vysoce konkurenční a roztříštěný, se skládá z různých hráčů na trhu.

New York, 5. srpna 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – Reportlinker.com oznamuje vydání zprávy „Trh příslušenství pro mobilní telefony podle produktu, podle distribučního kanálu, podle cenového rozpětí – Analýza globálních příležitostí a prognóza odvětví, 2022–2030“ ” – https://www.reportlinker.com/p06312716/?utm_source=GNW
Mezi hlavní hráče na trhu patří Samsung Electronics, Energizer, Panasonic Corporation, Sony Corporation, JVC Corporation, BYD Inc., Beats (Apple Inc.), Sennheiser Electronics GmbH & Co. KG, Otterbox, Bose Corporation, Plantronics Pty Ltd a Griffin Technology mimo jiné.
Minulé snahy, současný vývoj a futuristický pokrok shrnují celkový růst trhu s příslušenstvím pro mobilní telefony. Například v září 2019 vstoupila vlajková loď řady sluchátek MOMENTUM od společnosti Sennheiser do své třetí generace, a to uvedením nového MOMENTUM Wireless na veletrhu IFA 2019. Sluchátka Sennheiser tvrdí, že jsou nejnovějším přírůstkem do „ikonické řady audio expertů“ nabízející prémiový zvuk. , moderní estetika designu, špičková technologie a dotek ručního řemesla, které se těší v každém okamžiku.
V únoru 2020, jeden z hlavních hráčů na globálním trhu s příslušenstvím pro mobilní telefony, společnost Samsung Electronics spolupracovala s ikonickou newyorskou módní značkou Thom Browne na představení své „Galaxy Z Flip Thom Browne Edition“. Galaxy Z Flip Thom Browne Edition čerpá ze zbrusu nového zařízení Samsung Galaxy Z Flip, doplněného o Galaxy Buds+ a Galaxy Watch Active2, které předvádí odvážný a nadčasový styl módní značky a představuje revoluční zážitek ze skládacího smartphonu. Limitovaná edice smartphonu je první svého druhu, který je zapouzdřen ve skle, a přitom má matný povrch, který je měkký na dotek a snadno se drží v klasickém šedém koženém pouzdře na telefon s charakteristickými barvami Thoma Browna uprostřed; dokonalé spojení umění a technologie.

KLÍČOVÉ SEGMENTY TRHU:

• Globální trh s příslušenstvím pro mobilní telefony – podle produktu
o Baterie
o Sluchátko/náhlavní souprava
o Přenosný reproduktor
o Nabíječka
o paměťovou kartu
o Power banka
o Kryt baterie
o Ochranné pouzdro
o Bluetooth reproduktory
o Ochrana obrazovky
o Chytré hodinky
o Fitness kapely
o Náhlavní soupravy pro AR a VR
o Montáž a stojan
o datové kabely
o Selfie tyč
• Globální trh s příslušenstvím pro mobilní telefony – podle distribučního kanálu
o Offline
o Online
• Globální trh s příslušenstvím pro mobilní telefony – podle cenového rozpětí
o Nízká
o střední
o Premium
• Globální trh s příslušenstvím pro mobilní telefony – podle zeměpisné polohy
o Severní Amerika
NÁŠ
Kanada
Mexiko
o Evropě
Spojené království
Německo
Francie
Itálie
zbytek Evropy
o Asie a Tichomoří
Čína
Indie
Japonsko
Jižní Korea
Vietnam
Zbytek Asie a Tichomoří
o řádu
Latinská Amerika
střední východ
Afrika
Přečtěte si celou zprávu: https://www.reportlinker.com/p06312716/?utm_source=GNW

O aplikaci Reportlinker
ReportLinker je oceněné řešení pro průzkum trhu. Reportlinker najde a uspořádá nejnovější průmyslová data, takže získáte veškerý průzkum trhu, který potřebujete – okamžitě a na jednom místě.

___________________________

CONTACT: Clare: clare@reportlinker.com US: (339)-368-6001 Intl: +1 339-368-6001

Leave a Comment

Your email address will not be published.