Larissa Glunzová

‘Ona má na starosti’: Princezna Charlotte má bratra George pod kontrolou

  • PodleLarissa Glunzová

    zavřít

Princezna Charlotte není sebevědomá jen před kamerou. Dcera Williama a Kate také udává tón mezi čtyřmi stěnami rodiny Cambridge. Jeho důvěru pociťuje zvláště bratr George.

Londýn – V Kensingtonském paláci je nuda vzácná. Princ William (40) a Kate Middleton (40) mají se svými třemi potomky plné ruce práce. Princezna Charlotte (7) zřejmě nezaměstnává jen své rodiče, jediná dcera vévodského páru přesně ví, co chce.

Sebevědomý postoj: Princezna Charlotte ztratila plachost

Královští fanoušci se nyní mohou pravidelně přesvědčovat, že princezna Charlotte i přes svůj nízký věk nic nevydrží – zvláště ne od svých sourozenců. Charlotte se po boku svých bratrů George (9) a Louise (4) v červnu zúčastnila velkolepých oslav 70. jubilea královny Alžběty II. (96). V kočáru Mini-Royal okamžitě udává tón: Princezna Charlotte je naštvaná Louisovým euforickým máváním a pak na jeho místo posadí svého bratra.

Sebevědomá Charlotte zjevně ukazuje své limity nejen nejmladšímu z Cambridge. Podle ‘Mirror’ dala Mama Kate nahlédnout do vztahu sourozenců během královského rande v Londýně a odhalila, že princ George tančil na melodii své sestry, která byla téměř o dva roky mladší. “Ona [Charlotte] má na starosti,“ řekla čekajícímu fanouškovi.

Sendvičové dítě Charlotte říká bratru Georgovi, kam má jít

Prostřední děti se musí často naučit asertivitě, ale zdá se, že princezna Charlotte tuto překážku bez problémů překonala. William a Kate chtějí, aby jejich děti měly co nejnormálnější a bezstarostné dětství, a zároveň je připravují na budoucí královské povinnosti.

Elegantní, stylové a moderní: nejlepší outfity Kate Middleton

Elegantní, stylové a moderní: nejlepší outfity Kate Middleton

Princezna Charlotte bude i v nadcházejících letech středem celosvětové pozornosti a v určitém okamžiku bude mít záda svého bratra. Princ George prý už nějakou dobu věděl, že se jednou stane králem. Použité zdroje: mirror.co.uk, Instagram.com/dukeandduchessofcambridge

Leave a Comment

Your email address will not be published.