Detailní jezdec výstrahy OnePlus 7 Pro

OnePlus říká, že pracuje na přidání posuvníku upozornění do budoucích telefonů

TL; DR

  • OnePlus chce po přeskočení funkce na OnePlus 10T vrátit posuvník upozornění na budoucí telefony.
  • Vedení společnosti také ocenilo myšlenku softwarového klíče nahrazujícího hardwarový prvek.

OnePlus 10T je čerstvě vytažený z trouby a má mnoho přísad, které z něj dělají špičkový model za slušnou cenu. Chybí mu však posuvník upozornění, ochranná známka OnePlus, kterou doposud měla všechna vlajková zařízení společnosti a dokonce i některé modely střední třídy. Znamená to konec hardwarového tlačítka u všech vlajkových lodí OnePlus? Očividně ne.

Pro ty z vás, kteří nevědí, posuvník upozornění na telefonech OnePlus pomáhá uživatelům rychle přepínat mezi tichým režimem, režimem vibrací a režimem vyzvánění, aniž by museli přecházet do nastavení telefonu.

Na globální tiskové konferenci OnePlus 10T se zúčastnili Android AuthorityVedení společnosti uvedlo, že doufají, že vrátí varovný posuvník do budoucích zařízení.

Přečtěte si také: Recenze OnePlus 10T

Vedoucí pracovníci OnePlus byli také dotázáni na přidání alternativního softwarového klíče, který by kompenzoval chybějící posuvník upozornění na OnePlus 10T. Řekli, že oceňují tento nápad, ale nic není v kartách právě teď.

Co si myslíte o softwarovém klíči, který nahradí posuvník upozornění na telefonech OnePlus?

306 hlasů

OnePlus vysvětlil, že zatímco posuvník upozornění vypadá zvenčí malý, uvnitř telefonu zabírá dostatek místa. Z tohoto důvodu se společnost rozhodla opustit hardwarový prvek ve prospěch větší parní komory a více antén.

Oznamovatel dříve naznačil, že OnePlus plánuje omezit posuvník výstrah na své modely Pro. Mateřská společnost Oppo a sesterská značka Realme ho údajně také plánují zařadit do svých telefonů.

OnePlus na tiskovém briefingu nepotvrdilo zvěsti. Ale pokud víme, mohou být pravdivé. Všechny tyto řeči o obnovení posuvníku oznámení by mohly být pouze způsobem, jak společnost potvrdit, že toto tlačítko uvidíme na budoucích telefonech OnePlus Pro.

Leave a Comment

Your email address will not be published.