Princ George, princ Louis a princezna Charlotte

Princ Louis: tuto přezdívku mu dali jeho bratři a sestry

princ Louis
Tuto přezdívku mu dali jeho sourozenci

Princ George, princ Louis a princezna Charlotte

© Samir Hussein/WireImage/Getty Images

Všechny novinky o britské královské rodině v tickeru GALA: Princ Louis má roztomilou přezdívku +++ Pippa Middleton se stěhuje +++ Lady Louise Windsor má před sebou důležité rozhodnutí.

Royal-News 2022 v GALA-Ticker

4. srpna 2022

Tak prince Louise nazývají George a Charlotte

O britské královské rodině je známo, že se navzájem nazývají svými přezdívkami. Nejznámější je bezesporu přezdívka královny Alžběty, 96: Lilibet. Děti prince Williama (40) a vévodkyně Catherine (40) jsou ale jen zřídkakdy nazývány pravými jmény. Prince George, 9, je ve škole nejčastěji označován jako „PG“ nebo „PG Tips“, podle slavné čajové značky PG Tips a iniciál prince George. Mezitím byla princezna Charlotte, 7, láskyplně pokřtěna ‘Lottie’. A princ Louis, 4 roky? Dítě prý dostalo sladkou přezdívku ‘Lou Lou’ od jejích starších sourozenců, jak nyní uvádí ‘The Daily Express’.Princ George a princezna Charlotte

3. srpna 2022

Pippa Middleton má nový domov

Nejen pro vévodkyni Catherine (40) nastává brzy velká změna – spolu s princem Williamem (40) se se svými třemi dětmi stěhují do Windsoru – i její malá sestra Pippa Middleton (30) stojí před novou kapitolou života. Podle sloupkaře Daily Mail a královského experta Richarda Edena prodali Pippa a James Matthewsovi (46) svůj dům v Chelsea za 22,5 milionu liber za novou nemovitost s 30 ložnicemi v Berkshire. Náklady: přibližně 15 milionů liber (asi 17,9 milionů eur). Dům je prý také velmi blízko Bucklebury, kde Kate, Pippa a jejich bratr James Middleton (35) vyrůstali. Zdá se, že Pippa chce, aby její tři děti prožily stejně idylické dětství jako kdysi ona a její sourozenci. O to praktičtější, že rodina Cambridge se brzy usadí poblíž a malí bratranci se mohou kdykoli sejít a hrát si.

2. srpna 2022

Lady Louise Windsor: Toto rozhodnutí změní její život

Lady Louise Windsorovou čeká velká událost: 18letá dívka obdrží výsledky středoškolských zkoušek již za několik týdnů. Pro 96letou vnučku královny Alžběty je to velké rozhodnutí. Půjde na vysokou? Mladá královská je v současné době stále zapsána na soukromé škole v Ascotu, ale brzy se bude muset zamyslet nad tím, jak chce utvářet svou budoucnost. Několik jejích sestřenic chodilo na vysokou školu, včetně prince Williama (40), princezny Beatrice (33) a princezny Eugenie (32).

Louisina matka Sophie von Wessex (57) řekla, že v minulosti podpoří svou dceru v jejích plánech jít na univerzitu. “Nenutila bych ji, ale když chce, zvládne to. Je docela chytrá,” nadchla se kdysi hraběnka. V rozhovoru pro BBC Radio 5 Live však přiznala: “Musím ji nechat žít svůj život. Není to můj život. Mohu ji jen připravit, jak nejlépe umím, a pak se musí sama rozhodnout.”

1. srpna 2022

Princ George a princezna Charlotte: nová škola se stává zabijákem volného času

Za pár týdnů budou princ George (9) a princezna Charlotte (7) opět vážní. Dva potomci z Cambridge začínají nový školní rok – i když ve svém novém domově v Berkshire. Předpokládá se, že princ William (40) a vévodkyně Catherine (40) staví své stany poblíž hradu Windsor v Adelaide Cottage. Aby byli blízko královně Alžbětě (96), nechávají za sebou ruch Londýna. Škola pro jejich nejstaršího potomka by se už našla. Jeden detail by však skutečně neměl srazit mini.

Říká se, že George a Charlotte jsou denními studenty na škole Lambbrook v Berkshire. Podle ‘Mirror’ návštěva koedukované školy stojí peníze [Anm. d. Red.: gemeinsame Bildung von Jungen und Mädchen] až 7 000 liber (asi 8 300 eur) za semestr. Škola má vynikající pověst: mnoho jejích absolventů navštěvuje slavnou Eton College. Kvalita vzdělání je však drahá: studenti musí chodit do školy i v sobotu a věnovat pár odpoledne sportovním akcím ve všední dny. Ani na malé královské nezbývá mnoho volného času.

A je tu další nabídka, která by se oběma neměla líbit: Lambbrook nabízí studentům denních škol ve věku 7 až 13 let možnost složit hlavu v přidružené internátní škole. “Dokonce i většině místních rodičů se líbí myšlenka, že jejich ratolesti mohou zůstat přes noc, pokud to potřebují – to znamená, že mohou pořádat večírky a mít kocovinu, aniž by museli vozit děti do školy. Další den,” řekl zdroj. Telegrafovat.” No, pokud to nepovede ke kocovině s externími mladšími členy královské rodiny.

Královská zpráva posledních týdnů

Nestihli jste nějaké novinky? Královské zprávy z minulého týdne si přečtěte zde.

Použité zdroje: mirror.co.uk, telegraph.co.uk, dailymail.co.uk, twitter.com

ama/spg/aen
Gala

Leave a Comment

Your email address will not be published.