Zara Tindall, Mike Tindall

Princ William: sladký video vzkaz s princeznou Charlotte

Všechny zprávy o britské královské rodině v tickeru GALA: Princ William fandí britskému ženskému národnímu týmu s princeznou Charlotte +++ Mike Tindall se chystá na operaci nosu +++ Dianin skandální rozhovor se bude znovu vysílat.

Royal-News 2022 v GALA-Ticker

31. července 2022

Princ William: rozkošný video pozdrav s princeznou Charlotte

Překvapivé pozdravy od prince Williama (40) a princezny Charlotte (7). Před velkým finále Mistrovství Evropy ve fotbale žen, které se bude konat na stadionu Wembley v Londýně v neděli 31. července 2022, přejí následník trůnu a jeho dcera Britům hodně štěstí do dnešního finále proti Německo. “Doufám, že vyhraješ!” říká princezna Charlotte, která je podle jejího otce také velkým fotbalovým fanouškem. Princ William bude na tribuně nedělního večerního finále. Jestli tam bude i princezna Charlotte, zatím není známo.

30. července 2022

Mike Tindall odmítl žádost princezny Anny

30. července 2022 se Zara (41) a Mike Tindall (43) vzali v Canongate Kirk ve skotském Edinburghu. Před vysněnou svatbou jí prý její tchyně princezna Anne (71) poradila operaci nosu. Důvod: Během své profesionální ragbyové kariéry si prý nejméně osmkrát zlomil nos, čímž byl lehce nakřivo. “To byla legrační, vtipná poznámka. Bylo to v pořádku. Podívej se na můj nos – můžeš za to?” žertoval Mike poté. Tehdejší Annino přání však splnit nemohl, protože operace by narušila jeho tréninkový plán – koneckonců byl v té době ještě hráčem rugby.29. července 2022

Proti přání prince Williama: převysílání Dianina rozhovoru BBC

Rozhovor Panorama, ke kterému princeznu Dianu, † 36, v roce 1995 skandálně přemluvil moderátor BBC Martin Bashir, dělá vlny dodnes. Zejména princ William (40) se v minulosti rozčílil a požadoval, aby se materiál znovu nevysílal. “Pevně ​​věřím, že tento pořad Panorama nemá žádnou legitimitu a neměl by být nikdy znovu vysílán,” řekl William v květnu 2021. “Vytvořil falešný příběh, který BBC a další propagují již více než čtvrt století.”

BBC se od té doby za rozhovor omluvila, odškodnila zúčastněné a slíbila, že nebude vysílat celý program. Vyzval ostatní provozovatele vysílání, aby „prokázali stejnou zdrženlivost“. Ale pro tuto chvíli z toho nic nebude. Úryvky ze zdiskreditovaného rozhovoru se prý objeví v novém dokumentu ‘The Princess’, který bude příští měsíc vysílán na Sky a NOW TV. Čtyřicetiletá zesnulá matka v něm popisuje své manželství, jak by se monarchie měla změnit a že věřila, že je proti ní vedena nenávistná kampaň.

Princ Charles: Je to tak špatné pro životní prostředí?

Princ Charles (73) má ve skutečnosti pověst ekologa. Jak však uvádí “Express”, Royal také rád létá na ekologické akce se svým soukromým vrtulníkem. S manželkou vévodkyní Camillou (75) loni podnikli více než 40 soukromých letů na akce, jako je konference OSN o změně klimatu v Glasgow.

Pro mnoho čtenářů britských novin je toto chování nepřijatelné. Jak napsal jeden člověk: “Je mi zle z těch lidí, kteří kážou jednu věc a pak dělají úplný opak. Když začnou praktikovat to, co kážou, začnu naslouchat.” Několik uživatelů však také propagovalo Royal. “Ano, zdá se, že jsou pokrytečtí ohledně svých soukromých letů, ale na jeho obranu dělá on a jeho zaměstnanci hodně pro divokou zvěř, jako jsou divoké louky, vytváření živých plotů, sázení stromů atd.”Princ Harry, princ Charles a vévodkyně Meghan na svatbě v roce 2018.

28. července 2022

Vévodkyně Camilla se hodně učí od svých vnoučat

Vévodkyně Camilla (74) je vášnivá knihomolka, má svůj vlastní knižní klub a je patronkou Silver Stories, charitativní organizace, která povzbuzuje mladé lidi, aby četli starším lidem. Během návštěvy Charlestown School v St. Austell se Charlesova manželka (74) nedávno podělila o roztomilý detail o svém osobním životě. Zjevně ráda čte se svými vnoučaty a zdá se, že se od nich hodně učí.

Čtení je „základem učení“, řekla podle „Express“ v rozhovoru s paní Esther Ranstzen, správkyní charity. “Můžete vidět radost, kterou posluchači cítí, když poslouchají děti – je to vrchol jejich týdne,” řekla Camilla a dodala: “Krásné na tom, že jste babičkou, je, že se od nich učíte a doufejme, že od nás dostala pár věcí.” také.”

27. července 2022

Princ William se loučí s Antonem Mzimbou

Princ William, 40, mluví s osobním vzkazem na internetu: Rangers Anton Mzimba byl zavražděn. Smutný den pro následníka britského trůnu. “Jsem hluboce zarmoucen zabitím Antona Mzimby, se kterým jsem mluvil v listopadu. Oddaní a odvážní rangeři, jako je Anton, jsou jádrem ochrany neuvěřitelné divoké zvěře v Africe. Rychlé zprávy. Mé myšlenky jsou s jeho rodinou. W,” napsal William na svém oficiálním twitterovém účtu. Během několika minut se pod příspěvkem shromáždilo několik kondolenčních svědectví.

Královna Alžběta: Papež František posílá pozdravné poselství

Královnu Alžbětu (96) jistě velmi „pobavilo“, když otevřela svou poštovní schránku na zámku Balmoral, kde právě tráví letní prázdniny. Osobní vzkaz panovníkovi neposlal nikdo jiný než pětaosmdesátiletý papež František. Šéfredaktor BBC Aleem Maqbool odhalil laskavý vzkaz, který papež František napsal při letu do Kanady prostřednictvím Twitteru.

“Když letím přes Spojené království na cestě do Kanady, posílám svá přání všeho nejlepšího Vašemu Veličenstvu, královské rodině a všem lidem v Království. Modlím se, aby vám Všemohoucí Bůh požehnal svými dary síly, radosti a míru.” řekl 85letý muž. Uživatelé Twitteru jsou dojati a nadšeni laskavým gestem církevního vůdce. Královně se to tedy jistě stalo.

26. července 2022

Princ George: To je jeho přezdívka ve škole

Princ George, 9, je třetí v pořadí na britský trůn a jednoho dne se stane anglickým králem. Prvorozená prince Williama (40) a vévodkyně Catherine (40) je stále (téměř) normální žačkou Thomas’s Battersea School v jihozápadním Londýně. Jak ale její spolužáci královského potomka vlastně nazývají? královská výsost? Princ George? George z Cambridge?

Údajně mají jeho spolužáci roztomilou přezdívku pro prince, který před pár dny oslavil deváté narozeniny. Jak uvádí The Sun, říká se mu jednoduše „PG“, podle iniciál „Prince George“. A zřejmě to jméno rezonuje i jeho rodině. Přezdívka ‘PG’ nebo dokonce ‘PG Tips’ podle britské značky čaje se údajně ujala také princi Williamovi a vévodkyni Catherine.

Oficiálně se ve škole jmenuje George Cambridge. Je zvykem, že královské děti používají ve škole jako příjmení křestní jméno a titul rodičů. Jeho sourozenci jsou tedy také uvedeni ve školním rejstříku pod Charlotte Cambridge a Louis Cambridge. Podle stejné tradice byli princ William a princ Harry (37) v době, kdy chodili do školy, nazýváni příjmením Wales, protože jejich otec nese titul princ z Walesu.

Vévodkyně Meghan a princ Harry: Štědrý dar jménem svých dětí

Princ Harry (37) a vévodkyně Meghan (40) darovali 5 000 dolarů na sbírku GoFundMe jménem svých dětí Archieho (3) a Lilibet (1), podle online dokumentace z darů. Fond byl vytvořen jménem rodiny Los Angeles Zajfen, která tragicky přišla o svého devítiletého syna George. Dary půjdou do dětské nemocnice v Los Angeles na počest zesnulého chlapce.

V pátek 22. července 2022 se Kelly McKee Zajfen (42) vydala na Instagram, aby srdceryvnými slovy sdílela náhlou smrt svého malého syna. “Můj milý chlapeček. Můj svět se roztříštil na milion kousků. Sotva dýchám. Kráčej. Běž. Sedni. Stůj. Byl jsi světlem v mém životě. Tvůj úsměv rozzářil pokoj a tvé srdce bylo nejdokonalejší.” a nejsladší,“ řekla truchlící matka. “Opustil jsi tuto zemi a nechal jsi za sebou tolik lidí, kteří tě milovali. Nevím, jak dál. Jak fungovat. Jak být světlem a mít zase radost, ale zkusím to. Dávej, zkouším těžké pro tvé krásné dvojče, nemůžu všechno pochopit.

Kelly McKee Zajfen je bývalá modelka a spoluzakladatelka Alliance of Moms, komunity filantropů v Los Angeles, která podporuje těhotné a osiřelé dospívající v systému pěstounské péče v Los Angeles. Provozuje také ekologicky zaměřenou značku dětského oblečení.

Zatím není jasné, jaké je jeho spojení s Meghan a Harrym, ale bývalý manžel vévodkyně ze Sussexu Trevor Engelson (45) a jeho manželka Tracey Kurland také darovali 1000 dolarů, což naznačuje, že rodina Zajfenových jsou staří přátelé bývalého páru.

25. července 2022

Princezna Eugenie a princezna Beatrice se bojí o královskou budoucnost

Špatný vzduch v britské královské rodině! Jak tvrdí královský expert Neil Sean ve svém videu na YouTube, v královské rodině se schyluje k další hádce – a tentokrát je středem pozornosti princ William (40). “V královské rodině se odehrává velký příběh, který do značné míry zůstal bez povšimnutí, a souvisí s princem Williamem, vévodkyní z Cambridge, a Williamovým otcem, princem Charlesem,” řekl Sean. Pokračuje: “Podle velmi dobrých zdrojů se zdá, že princezny Eugenie a Beatrice se snaží zůstat zadobře s princem Williamem, Catherine a Charlesem. Souvisí to s dohodou, kterou William, královna a princ Charles uzavřeli, aby ji vysvobodili.” otec, princ Andrew, královských povinností poté, co v posledních letech upadl v nemilost.”Princezna Beatrice + princ William + princ Charles + princezna Eugenie + princ George

Zatímco princ William a princ Charles (73) věří, že by se princ Andrew (62) v budoucnu měl i nadále vyhýbat všem královským povinnostem, jeho dcery se ho snaží zapojit do svých dobročinných akcí. Charles a William z toho byli všechno, jen ne nadšení. Dalším bodem sporu by byl plán prince Charlese na zmenšení monarchie, až se stane králem. Zatím není jasné, jaký postoj zaujmou princezna Eugenie (32) a princezna Beatrice (33) – scénář, který podle všeho sestry děsí a za zdmi paláce způsobuje spoustu výbušnin.

Královská zpráva posledních týdnů

Nestihli jste nějaké novinky? Královské zprávy z minulého týdne si přečtěte zde.

Použité zdroje: youtube.com, gofundme.com, instagram.com, dailymail.co.uk, thesun.co.uk, twitter.com, express.co.uk, telegraph.co.uk

aen / spg / hsu
Gala

Leave a Comment

Your email address will not be published.