Laura Lopes a princ William se otevřeně hádali kvůli vztahu svých rodičů v roce 2010 (fotomontáž).

Princ Williams se hádal s Camillinou dcerou

  1. Domovská stránka
  2. Bulvár

Založeno:

Vůle: Annemarie Goebbelová

Rozdělit

Laura Lopes a princ William se otevřeně hádali kvůli vztahu svých rodičů v roce 2010 (fotomontáž). © Peter Jordan/dpa & Victoria Jones/dpa

Dcera prince Williama a vévodkyně Camilly Laura Lopes se ‚strašlivě pohádali‘. Z rozbitého manželství Charlese a Diany obvinil vévodkyni z Cornwallu. On a Laura byli na tvrdém konfrontačním kurzu, říká aristokratická expertka Katie Nicholl.

Londýn – Princ William (40) je většině známý jako milující rodinný muž a uvolněný královský rod. Ale byly chvíle, kdy budoucí následník trůnu viděl před svým rozpadajícím se rodičovským domem rudě. V té době měla prý neposlušné spory Laura Parker Bowles (44), dcera milenky svého otce prince Charlese (73), přibližně stejně stará Camilla Parker Bowles (74).

Princ William se střetl s dcerou vévodkyně Camilly Laurou Lopes

Královská expertka Katie Nicholl uvádí důvod: “William a Laura měli hrozné spory o to, kdo je zodpovědný za jejich rozbitý domov.” Ve své knize Harry a William z roku 2010 několikrát vypráví, kdy se nejmladší dítě paní Camilly a nejstarší syn následníka trůnu, prince Charlese, střetli.

William obvinil vévodkyni Camillu ze všech škod, které způsobila jeho matce princezně Dianě (36, † 1997), což Lauru rozzuřilo, citoval autor rodinného přítele. Laura to nechtěla přijmout. Postavila se do obranné pozice a oplatila: „Tvůj otec mi zničil život,“ řekl expert na šlechtu citovaný „L’Express“.

Dvě Camilliny děti si ve škole dobírali, že jsou Charlesovou milenkou

Ani Lauřin starší bratr Tom Parker Bowles (47) nezůstal ušetřen počasí. Novinář uvádí, že nejen Lauru, ale i Toma ve škole „nemilosrdně škádlili“, protože jeho matka měla světoznámý vztah se synem královny Alžběty II. (96). Když Charles Camilla zavolal do rodinného domu ve Wiltshire, zdálo se, že Laura zvedla telefon a zakřičela do něj: “Proč nepřestaneš volat mámě a nenecháš naši rodinu na pokoji?”

Obviňovala následníka trůnu z rozvodu svých rodičů a nikdy nevynechala příležitost, aby totéž řekla Williamovi. S matčiným nástupcem se potýkal i princ Harry (37). Královská rodina se obává, že Harry pracuje na vztahu v memoárech, které byly oznámeny. Autorka Penny Junor (72) Camillu obhajuje i ve své knize Born to be King: “Abych byla ke Camille spravedlivá, nikdy se nepokoušela být matkou, ale byla ‘ta druhá žena’ a byla tam a brala otci čas.” Použité zdroje: express.co.uk, Instagram

Leave a Comment

Your email address will not be published.