Kei Komuro a princezna Mako

princezna Mako: Znovu se třes! Manžel Kei dělá svůj třetí pokus na zkoušku

Bývalá princezna Mako
Znovu se třes! Manžel Kei dělá svůj třetí pokus na zkoušku

Kei Komuro a princezna Mako

© ASSOCIATED PRESS | Pool pro Yomiuri / Picture Alliance

Princezna Mako, nyní Mako Komuro, a její manžel Kei uprchli do New Yorku po jejich kontroverzním manželství. Pár zde chce začít nový život. Ale to není pod šťastnou hvězdou.

Všechny dobré věci přicházejí ve třech! Totéž si musel myslet i 30letý Kei Komuro, když v úterý potřetí skládal první polovinu dvoudenní advokátní zkoušky. Manžel bývalé princezny Mako (30) byl spatřen opouštět Armory Track & Field Center v New Yorku, záběry jsou k dispozici v britském deníku Daily Mail.

Princezna Mako: Manžel Kei je pod tlakem

Komuro měl na sobě mačkanou kostkovanou košili s knoflíky, kraťasy a tenisky. Rukávy měl neuspořádaně vyhrnuté a odhalovaly jeho zelenou pásku, která ho identifikovala jako kandidáta. Mako si ho po zkoušce osobně nevyzvedl, Komuro nasedl do Uberu sám a rychle odešel.

Kei Komuro promoval s právnickým titulem na Fordham University v květnu 2021 a stal se členem Lowenstein Sandler LLP na Manhattanu, kde radí společnostem a investorům v oblasti financování rizikového kapitálu, fúzí a akvizic. V červenci loňského roku, tři měsíce předtím, než se oženil s Mako, požádal o advokátní zkoušku ve státě New York – v listopadu 2021 se ukázalo, že neuspěl. Letos v únoru neuspěl ani na druhý pokus.

Tlak na to, aby se to na třetí pokus konečně povedlo, je velký. Podle tiskové agentury Reuters mnoho amerických právnických firem netoleruje vícenásobné selhání, ačkoli advokátní koncipienti ve státě New York mohou opakovat advokátní zkoušku, jak často chtějí. Pokud Kei znovu selže, bude se muset bát nejen o práci v advokátní kanceláři Lowenstein Sandler, ale v ohrožení bude i jeho vízum.

Princezna Mako a Kei Komuro se setkali na Tokyo International Christian University v roce 2013 a tajně se zasnoubili. Své svatební plány formalizovali až v září 2017, ale poté je museli odložit kvůli finančním problémům v Keiově rodině. V říjnu loňského roku si konečně řekli ano v ponuré ceremonii a brzy poté se otočili zády k Japonsku a císařské rodině, aby našli štěstí v New Yorku. Složením advokátní zkoušky si pár konečně mohl odpočinout.

Použité zdroje: dailymail.co.uk

oči
Gala

Leave a Comment

Your email address will not be published.