30. července oslavila Shania Geiss 18 let

Shania a Davina Geiss: S TÍMTO tématem je problém! | zábava

Shania a Davina Geissové nyní žijí spolu |

Na TOMTO tématu je Zoff!

Zde najdete obsah Podigee

Abychom mohli interagovat nebo prohlížet obsah z Podigee a dalšího externího obsahu, potřebujeme váš souhlas.

Kozy Davina (19) a Shania (18) odletěly a přestěhovaly se do svého domova v Monaku s mámou Carmen (57) a tátou Robertem (58).

Sestry právě oslavily Shaniino dospívání úžasným a vřelým způsobem divokým šampaňským večírkem za chlastající noci. Oba jsou na stejné vlně i co se hudby týče.

“Vzhledem k tomu, že máme oba stejný hudební vkus, vždy se rychle dohodneme na písni, kterou dáme do auta jako první,” vysvětluje Shania v nedávném rozhovoru se Svenem Lilienströmem, zakladatelem společnosti Iniciativa Tváře demokracie.

Ne vždy se ale obě sestry shodují.

Dlouhé diskuse se vedou, „když jde o to, kdo bude jako další uklízet nebo kdo musí vyprázdnit myčku“.

30. července oslavila Shania Geiss 18 let

Foto: RTLTWEI

Protože ve spolubydlící pro dva, ve kterém sestry nyní žijí v knížectví, musí obě dívky dělat všechno samy. Vybavení hotelu Mama je pro Davinu a Shaniu dávno pryč.

„Teď si musíme vařit, prát a žehlit sami. Vše bez uklízečky. Nesnáším vaření,“ prozradila. Davina na BILD LIVE minulý rok.

A ještě něco vypadlo: “Moje sestra je z nás nejšpinavější, často nechává v pokoji nepořádek. Já pak uklidím.” Jejda!

Zde jsou Davina (vpravo) a Shania stejného srdce

Na této fotografii jsou Shania (vlevo) a Davina stejného srdce

Foto: Instagram/the_real_davina_geiss

Nyní, když jsou oba plnoletí, se Shania a Davina snaží najít svou vlastní životní cestu. Jako každý puberťák, který se pomalu, ale jistě odstřihuje od rodičů.

“I když to vypadá, že jen flámujeme a užíváme si život, máme tu druhou stránku,” řekla Shania v rozhovoru pro Lilienstrom.

„Oba jsme absolvovali náš Abitur a pokračujeme v naší vlastní profesionální cestě. Zajímá nás také ochrana klimatu a díky širokému dosahu na sociálních sítích můžeme oslovit mnoho mladých lidí a předávat jim důležité hodnoty.

Jedno z vašich přání udělat svět o něco lepším? “Přála bych si, aby na světě bylo více charity,” říká Shania. “Což pro mě znamená, že každý člověk by se měl chovat k ostatním tak, jak by chtěl, aby se oni chovali k němu.”

Leave a Comment

Your email address will not be published.