Stefanie Giesinger se toulala po Berlíně “polonahá” a plakala

Stefanie Giesinger měla ve středu těžkých pár hodin.

Stefanie Giesinger měla ve středu těžkých pár hodin.obrázek: getty images

Pár hodin pokusů se schová za Stefanie Giesinger. Rozrušená influencerka spustila ve středu ráno zoufalou výzvu o pomoc svým 4,7 milionům sledujících na Instagramu.

“Běhala jsem polonahá Berlínem bez bot,” řekla Stefanie Giesingerová ve svém příběhu na Instagramu je stále viditelně rozrušená. “Zakřičel jsem jeho jméno a vyplakal jsem si oči.” Zamávala zrcadlu, “tak jsem procházela Berlínem”: v zeleném topu bikin a ležérních šortkách – bez bot.

Neklidná a spoře oděná Stefanie Giesinger prohledala Berlín a hledala svého psa.

Neklidná a spoře oděná Stefanie Giesinger prohledala Berlín a hledala svého psa.obrázek: instagram/stefaniegiesinger

Protože její pes Zaya utekl. Absolutní noční můra pro 25letého mladíka.

Rozpustilý a jen spoře oděný Giesinger dramaticky hledal svého mazlíčka v berlínském Prenzlauer Berg. Pětadvacetiletá dívka má se svým údajným bývalým přítelem Marcusem Butlerem dva psy: Heinze a Zayu.

Poslední jmenovaný se zdá být o něco dobrodružnější. Youtuber také prostřednictvím sociálních sítí spustil několikrát sdílenou výzvu o pomoc. Hvězdy jako komička Ines Anioli podpořily tyto dva v jejich hledání.

Pes Zaya si vybral speciální místo

Zatímco sdílela příběh se svými následovníky, pes Zaya seděl uvolněně na pohovce a zdánlivě nevnímal vzrušení, které způsobila modelce.

O pár hodin později mohla dát zelenou: čtyřnohý přítel byl nalezen – a ne jen tak někde. Bývalá vítězka „GNTM“ ve svém příběhu vypráví „nejbolestnější dvě a půl hodiny svého života“.

Modelka se několik hodin velmi trápila, “a pak se jen chladila v nejlepší vinárně v Berlíně”, řekla ohromeně Stefanie Giesinger ve svém příběhu. Majitelé restaurace se zřejmě odvolali poté, co se k nim pes vrhl. Pro rodáka z Kaiserslauternu to byl „nejlepší a nejhorší den mého života“.

Stefanie Giesinger vystupuje proti testování na zvířatech

Po všem stresu kolem svého chráněnce modelka využila vzrušení k tomu, aby upoutala pozornost svých následovníků na něco jiného.

Mluvila o týrání zvířat prostřednictvím testování na zvířatech. Influencerka navíc ve svém příběhu ukázala násilné fotografie týraných zvířat. Přidala petici, aby své fanoušky přesvědčila o kauze. “Už to přestane” a “Každý podpis se počítá” napsala Stefanie Giesinger.

(chh)

Sadie Sink je stálicí “Stranger Things” od té doby, co převzala roli Maxe Mayfielda ve druhé sezóně. Ve čtvrté sezóně se dokonce podílela na obzvláště ikonickém momentu: podařilo se jí uniknout darebné Vecně ve hře Kate Bushové „Running Up That Hill“. Píseň, původně vydaná v roce 1985, se letos díky sérii opět vyšplhala na žebříčky.

Leave a Comment

Your email address will not be published.