"Pracujeme na prodloužení pobytu našich klíčových hráčů"říká sportovní ředitel BVB Sebastian Kehl

Superpohár proti FC Bayern: Živě v televizi Mintzlaff z Lipska míří na Olivera Kahna

Sport Superpohár proti FC Bayern

Lipský Mintzlaff živě v televizi míří na Olivera Kahna

Prvním titulem sezony je Superpohár. Sportovně bez větší hodnoty si značí datum nové sezóny. Šéf Lipska Oliver Mintzlaff využil pozornost k citlivému tipu proti bavorskému generálnímu řediteli Oliveru Kahnovi.

EPatnáct minut před začátkem Superpoháru 2022 mezi RB Lipsko a FC Bayern se oba kluboví šéfové sešli v sobotu 1. Televizní stanice letos odvysílala hru o první titul sezóny.

Olivera Mintzlaffa a Olivera Kahna z Lipska doplnili expert Lothar Matthäus a moderátor Matthias Opdenhövel. Jako každý rok se mluvilo o šancích Bayernu v čele tabulky po odchodu Roberta Lewandowského, situaci v lize a přestupech.

Přečtěte si také

Mintzlaff trval na tom, že byl “rovně doma”, když oslovil reprezentanta Hoffenheimu Davida Rauma, zatímco Kahn se podle všeho už těší na záložníka Lipska Konrada Laimera. Kdy se Rakušan převlékne, zda letos nebo příští léto, je stále otevřené.

„Samozřejmě mluvíme o Konradu Laimerovi. V tuto chvíli se k tomu nedá nic říct,” řekl Kahn – jak potvrdil Mintzlaff. Šestačtyřicetiletý muž vysvětlil, že v této osobnosti bude brzy jasno, než zakončil větou, která se zdála být připravena.

Předmět touhy: Konrad Laimer .  z Lipska

Předmět touhy: Konrad Laimer . z Lipska

Zdroj: Getty Images/Alexander Hassenstein

Přečtěte si také

“Dnes ode mě žádná Basta.” Ani tak či onak,“ řekl k pramici stojící vedle něj a poplácal ho po zádech. Tip, kvůli kterému se bývalému reprezentačnímu brankáři špatně koukal a jeho partner ho poznal s lehce zmučeným úsměvem. Šéfovi Bayernu zřejmě chybí spontánnost nebo chuť rovnou vyrazit do protiútoku.

Přečtěte si také

Jiný zážitek z jógy: na vodě na prkně.  Skvělé jsou nejen výzvy, ale také zábava a efekty

Před pár týdny chtěl Kahn ukončit přestupové zvěsti o nejlepším střelci Robertu Lewandowském vhodným ultimátem, ale skončilo to tak, že musel znovu sbírat “Basta”, když polský útočník později přes silná slova přešel do FC Barcelona.

Leave a Comment

Your email address will not be published.