To je důvod, proč bratr Robin Lewe přestal sledovat zpěváka

Robin Lewe má pět sester, včetně jedné: Sarah Connor.

Robin Lewe má pět sester, včetně jedné: Sarah Connor.obrázek: instagram/sarahconnor

Malý bratr Sarah Connorové, Robin Lewe, obvykle létá pod radarem veřejnosti. Jako freelancer v realitní branži je mnohem méně v centru pozornosti než jeho slavná sestra. Nyní je ale tématem hovoru samotný 34letý muž. Na Instagramu sleduje všechny své sestry – jen Sarah Connor už není. To nezůstalo dlouho bez povšimnutí sledujících a fanoušků. Nyní Robin Lewe vysvětluje, co je to unsubscribe.

Instagram Q&A podporuje fámy

Na Instagramu se přiživily spekulace, zda mezi sourozenci nedošlo ke krizi. Během relace otázek a odpovědí Robin Lewe povzbuzoval své následovníky, aby si nelámali hlavu a kladli mu „pouze kontroverzní otázky“.

Jeho komunitě nebylo třeba říkat dvakrát. “Proč jsi odhlásil Sarah?” byla rychle dotázána. Odpověď 34letého muže byla: „Různé zájmy“. Na natáčení dokonce sleduje Summer Terenzi, dceru Sarah Connorové, ale ne její vlastní sestru.

Zmatek komunity Robin Lewes

Suchá povaha Robina Leweho zřejmě vyvolala u mnoha jeho následovníků pochybnosti o vztahu se Sarah Connorovou. Někteří podezřívali „Zoffa se Sarah“. Podnikatel pak vehementně a pobaveně reaguje na svůj příběh: “Ne, ne a ještě jednou ne. Jak si to myslíš? Moc si to nevykládej.”

U Connorových je tedy kromě Instagramu vše v pořádku. Protože Robin Lewe říká: „Existuje život i mimo internet.

Nedávno oslavila Sarah Connor svatbu své sestry “Lulu” se svými sourozenci Valentinou, Marisou a Robinem. I zde na sociálních sítích chyběla členka skupiny: Anna-Maria Ferchichi. Není jasné, jestli ji v příbězích prostě nebylo vidět nebo neměla čas.

(chh)

Jsou Nathalie Volk a její společník Frank Otto opět na pokraji rozchodu? V roce 2015 se bývalý kandidát na „příští topmodelku Německa“ a mediální podnikatel potkali a zamilovali se. Asi o tři roky později následovalo zasnoubení, ale místo svatby 25letá žena koncem roku 2020 oznámila, že se rozchází se svým 40letým partnerem.

Leave a Comment

Your email address will not be published.