Princezna Beatrice + princ William + princ Charles + princezna Eugenie + princ George

Vévodkyně Meghan a princ Harry darují 5000 dolarů jménem Archieho a Lili

Všechny zprávy o britské královské rodině v tickeru GALA: Princ Harry a vévodkyně Meghan darují jménem svých dětí +++ Princezna Eugenie a princezna Beatrice se liší od prince Williama a prince Charlese.

Royal-News 2022 v GALA-Ticker

26. července 2022

Vévodkyně Meghan a princ Harry: Štědrý dar jménem svých dětí

Princ Harry (37) a vévodkyně Meghan (40) darovali 5 000 dolarů do sbírky GoFundMe jménem svých dětí Archieho (3) a Lilibet (1), podle online dokumentace z darů. Fond byl vytvořen jménem rodiny Los Angeles Zajfen, která tragicky přišla o svého devítiletého syna George. Dary půjdou do dětské nemocnice v Los Angeles na počest zesnulého chlapce.

V pátek 22. července 2022 se Kelly McKee Zajfen (42) vydala na Instagram, aby srdceryvnými slovy sdílela náhlou smrt svého malého syna. “Můj milý chlapeček. Můj svět je roztříštěný na milion kousků. Sotva dýchám. Kráčej. Běž. Sedni. Stůj. Byl jsi světlem v mém životě. Tvůj úsměv rozzářil pokoj a tvé srdce bylo nejdokonalejší a nejsladší,“ řekla truchlící matka. “Opustil jsi tuto zemi a zanechal jsi za sebou tolik lidí, kteří tě milovali. Nevím, jak dál. Jak fungovat. Jak být světlem a mít zase radost, ale zkusím to. Dej, zkouším těžké pro tvé krásné dvojče, nemůžu všechno pochopit.

Kelly McKee Zajfen je bývalá modelka a spoluzakladatelka Alliance of Moms, komunity filantropů v Los Angeles, která podporuje těhotné a osiřelé dospívající v systému pěstounské péče v Los Angeles. Provozuje také ekologicky zaměřenou značku dětského oblečení.

Zatím není jasné, jaké je jeho spojení s Meghan a Harrym, ale bývalý manžel vévodkyně ze Sussexu Trevor Engelson (45) a jeho manželka Tracey Kurland také darovali 1000 dolarů, což naznačuje, že rodina Zajfenových jsou staří přátelé bývalého páru.

25. července 2022

Princezna Eugenie a princezna Beatrice se bojí o královskou budoucnost

Špatný vzduch v britské královské rodině! Jak tvrdí královský expert Neil Sean ve svém videu na YouTube, v královské rodině se schyluje k nové hádce – a tentokrát je středem pozornosti princ William, 40 let. “V královské rodině se odehrává velký příběh, který do značné míry zůstal bez povšimnutí, a souvisí s princem Williamem, vévodkyní z Cambridge, a Williamovým otcem, princem Charlesem,” řekl Sean. Pokračuje: “Podle velmi dobrých zdrojů se zdá, že princezny Eugenie a Beatrice bojují o to, aby zůstaly zadobře s princem Williamem, Catherine a Charlesem. To souvisí s dohodou, kterou William, královna a princ Charles uzavřeli za účelem uvolnění její otec, princ Andrew, královských povinností poté, co v posledních letech upadl v nemilost.”Zatímco princ William a princ Charles (73) věří, že by se princ Andrew (62) v budoucnu měl i nadále vyhýbat všem královským povinnostem, jeho dcery se ho snaží zapojit do svých dobročinných akcí. Charles a William z toho byli všechno, jen ne nadšení. Dalším bodem sporu by byl plán prince Charlese na zmenšení monarchie, až se stane králem. Zatím není jasné, jaký postoj zaujmou princezna Eugenie (32) a princezna Beatrice (33) – scénář, který podle všeho sestry děsí a za zdmi paláce způsobuje spoustu výbušnin.

Královská zpráva posledních týdnů

Nestihli jste nějaké novinky? Královské zprávy z minulého týdne si přečtěte zde.

Použité zdroje: youtube.com, gofundme.com, instagram.com, dailymail.co.uk

oči
Gala

Leave a Comment

Your email address will not be published.