vévodkyně Meghan

vévodkyně Meghan: Snažila se tedy zabránit úniku knihy

vévodkyně Meghan
Snažila se všemi možnými způsoby zabránit odhalení knihy

© Dana Press

Odhalující životopis vévodkyně Meghan a prince Harryho investigativního novináře Toma Bowera dělá vlny. Sussexové by se jistě obešli bez šokujících tvrzení. Meghan se dokonce pokusila zabránit autorovi v napsání díla.

Všechny oči se v současnosti upírají na vévodkyni Meghan (40) a prince Harryho (37). Důvod: kniha Toma Bowera „Pomsta: Meghan, Harry a válka mezi Windsory“. Na výzkum by autor strávil rok diskusí s přáteli a také nepřáteli bývalé herečky. Výsledkem je bílá kniha s výbušnými tvrzeními. Nyní bývalý novinář BBC prozrazuje, že by mu Meghan ráda zabránila v psaní jeho biografie.

Vévodkyně Meghan ‚udělala vše‘, aby zabránila prozrazení knihy

Vévodkyně Meghan by se především snažila zabránit nezbytnému výzkumu. „Velmi mě zajímalo mluvit se starými přáteli a lidmi, kteří jsou oni [Meghan] v Hollywoodu,“ řekl Tom Bower britskému magazínu OK!. “Meghan udělala vše, co mohla, aby mi zabránila mluvit s jejími přáteli a lidmi, kteří s ní pracovali.”

Do jaké míry to měl čtyřicátník udělat, ale nevysvětluje. Požádal však také vévodkyni, aby popsala svou verzi událostí – bez výsledku. „Bylo od něj hloupé, že mě ignoroval, protože [Harry und Meghan] pravděpodobně by byli s knihou šťastnější, kdyby mohli vyprávět svůj příběh.“

Harry a Meghan mlčí

Harry ani Meghan se k biografii veřejně nevyjádřili. Když byla královská rodina 18. července 2022 v sídle Organizace spojených národů v New Yorku u příležitosti Mezinárodního dne Nelsona Mandely, reportér se jich zeptal na tuto knihu.Vévodkyně Meghan a princ Harry

“Princi Harry, bojíš se, že nová kniha Toma Bowera rozšíří tvůj rozpor s královskou rodinou?” zeptal se novinář. Od Sussexů nedostala žádnou odpověď.

Použitý zdroj: ok.co.uk


Gala

Leave a Comment

Your email address will not be published.