VfB Stuttgart Transfermarkt: VfB chce získat vyzyvatele Kalajdzic – VfB Stuttgart

Odešel, zůstal?  Saša Kalajdzic je jedním z velkých témat na přestupovém trhu kolem VfB Stuttgart.  Aktuální kádr klubu si můžete prohlédnout ve fotogalerii.  Foto: Baumann/Hansjürgen Britsch foto pro tisk

Odešel, zůstal? Saša Kalajdzic je jedním z velkých témat na přestupovém trhu kolem VfB Stuttgart. Aktuální kádr klubu si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Foto: Baumann/Hansjürgen Britsch foto pro tisk

Útočník VfB Sasa Kalajdzic je už týdny velkým tématem na přestupovém trhu. Klub bude opět aktivní bez ohledu na jeho existenci.

Saša Kalajdzic bude v pátek večer (18.00, live ticker) v Poháru DFB chybět VfB Stuttgart proti Dynamu Drážďany. Otok v kotníku brání použití. Ale i přes to je rakouský reprezentant už týdny velkým tématem – na přestupovém trhu.

Špičkové kluby z Německa, Holandska, Itálie, naposledy z Anglie – zdá se, že všechny dávají přednost podpisu včerejších útočníků před dnešními. Ale zatím se nic nestalo. Podle informací naší redakce VfB stále nemá oficiální nabídku. Snímek přestupového okna je však stále otevřený do 1. září. Sám Kalajdzic nedávno na soustředění promluvil o své budoucnosti.

VfB je opět aktivní na přestupovém trhu

Ve VfB Stuttgart však situace není vůbec alarmující. „Je to velmi ohleduplné řešení situace ze všech stran. To je pospolitost, takže se s tím můžeme vypořádat poměrně nenuceně. Pokud to neprodáme, je velká šance na prodloužení smlouvy,“ řekl Sven Mislintat v podcastu VfB naší redakce, abychom později zmínili Kalajdzice.

Ale bez ohledu na to, zda útočník zůstane, nebo ne, VfB bude opět aktivní na přestupovém trhu – v pozici Kalajdiče. „Také nám bylo jasné, že musíme udělat domácí úkol. Připravujeme se zabalit rezervy za Sasu,“ pokračoval Mislintat.Záloha, která by mohla kompenzovat hrozící odchody nebo selhání útočníka související se zraněním jako nyní proti Drážďanům, ale může také fungovat jako jasný vyzyvatel. I když si chcete udržet “relativně malou” četu, na bouřkové základně nezdvojíte. “Pokud se to vejde,” VfB udělá něco jiného, ​​”což je možné i s naší peněženkou.”

Leave a Comment

Your email address will not be published.