Toto je kompletní portfolio Pixelů společnosti Google včetně 7 a 7 Pro, prvních hodinek Watch, Buds Pro a chystaného tabletu.  - „Velmi renomované“ zdroje odhalují data předobjednávky a uvedení na trh pro Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro

„Vysoce renomované“ zdroje odhalují předobjednávky a data uvedení na trh pro Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro

Oficiálně před téměř třemi měsíci, Další špičkové smartphony Google ještě nebyly plně popsány… z celkem zřejmého důvodu. I když se vyhledávací gigant v podstatě snažil bojovat proti neoprávněným únikům informací Představení Pixel 7 a 7 Pro v celé jejich slávě měsíce před jejich skutečným odhalením, uvedení bylo údajně daleko.

Jednou z velkých věcí, kterou společnost nepochybně chtěla udržet pod pokličkou, byl plán vydání dvou sériových Android powerhouse, ale stejně jako mnohokrát předtím Zadejte Jon Prosser z Front Page Tech.

Zde jsou data, která chcete zakroužkovat v kalendáři

  • 6. října – předobjednávky
  • 13. října – začátek dostupnosti
To je ono, to je celý příběh, alespoň podle některých “velmi respektovaných zdrojů” citovaných Prosserem, které, nepřekvapivě, zůstanou bez jména. Přirozeně, Google také plánuje pořádnou oznamovací akci pro velmi očekávanou dvojici Pixel 7, která by se měla shodovat se zmíněným začátkem předobjednávek 6. října.

Skutečné dodávky a prodej v obchodech pak pravděpodobně začnou jen o týden později, na rozdíl od loňského roku, kdy byly Pixel 6 a 6 Pro oficiálně oznámeny 19. října a komerčně uvedeny 28. října.

Určitě stojí za zmínku, že Big G se zdánlivě snaží urychlit časovou osu dostupnosti Pixel 7 a 7 Pro ve srovnání s jejich předchůdci, a přestože se pár týdnů nemusí zdát jako mnoho ve velkém schématu věcí, určitě to naznačuje, že bychom se letos na podzim mohli potýkat s vyspělejšími a rafinovanějšími produkty. Pokud se ovšem plány společnosti mezi dneškem a začátkem října nezmění, což je vždy možné a stalo se to v minulosti jak pro Google, tak pro další špičkové mobilní značky, jako je Samsung.

6. a 13. října jsou čtvrtky, pokud by vás zajímalo, co odpovídá dni v týdnu, kdy bylo duo Pixel 5 a Pixel 6 2020 v prodeji. Zajímavé je, že žádný telefon Pixel v historii rodiny nebyl nikdy uveden do prodeje pouhých sedm dní po oznámení, což dále naznačuje, že Google zde má bezprecedentní kontrolu nad výrobou, chce udeřit, dokud je železo žhavé, a možná poskytnout Apple konkurenci tvrdší než kdy dříve. .

Mají Pixel 7 a Pixel 7 Pro to, co potřebují?

To je samozřejmě otázka za milion, ne, miliardu, ne, za mnoho miliard dolarů, na kterou budeme schopni odpovědět, až když se nám dostanou do rukou tyhle padouchy druhé generace poháněné Tensorem a otestujeme plynulost a stabilitu. uživatelské zkušenosti.

Z hlediska designu si duo Pixel 7 rozhodně neklade za cíl opravit to, co není rozbité, místo toho vylepšit celkový vzhled pravděpodobně nejhezčích panelů od Googlu a přepracovat moduly zadního fotoaparátu. Uvedené kamery pravděpodobně zmizí do značné míry beze změny, pokud jde o hardwarové specifikace, a nepochybně dostává spoustu potenciálně významných softwarových upgradů s již tak vysoce kvalitními OLED obrazovka u velkého modelu je také způsobena jemným ale výrazné zlepšení.
Celkově vzato je teď trochu těžké se nadchnout nad očekávanými upgrady na Pixel 7 a 7 Pro (resp. zřejmý nedostatek), ale pokud Google stanoví ceny (což pravděpodobně již platí Pixel 6 a 6 Pro) a čistý a plynulý softwarový zážitek, rozhodně bychom se mohli dívat na dva silnější kandidáty než kdy jindy na celkový titul nejlepší telefon za peníze, který lze letos o prázdninách koupit.

Leave a Comment

Your email address will not be published.